تولید کننده بهترین کفپوش گرانولی پازلی

تولید کننده بهترین کفپوش گرانولی پازلی در ایران این محصول را با طرح ها و رنگ های مختلف تولید کرده و کیفیت عالی این محصول نشان از پیشرفت صنعت کفپوش در ایران دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کفپوش گرانولی پازلی یکی از انوع کفپوش لاستیکی است که به طور معمول با ابعاد یک متر مربع در بازار موجود می باشد و حاشیه آن به شکل پازل است به همین دلیل به این محصول کفپوش پازلی می گویند.

کفپوش گرانولی پازلی به شکل رول تولید نشده و در قطعات پازلی ساخته می شود و اگر با این محصول آشنا باشید می دانید یک مزیت ویژه ای نسبت به انواع دیگر کفپوش ها داراست.

 

کفپوش گرانولی پازلی

مزیت ویژه این کفپوش این است که به دلیل پازلی بودن در همدیگر قفل می شود و به همین خاطر نیاز به ثابت شدن در هنگام نصب ندارد و به راحتی می توان قطعات آن را جا به جا کرد.

این ویژگی کفپوش گرانولی پازلی سبب ایجاد استحکام دراین محصول شده و باعث می شود که کناره های پازل بر اثر تردد بلند نشود و دچار آسیب دیدگی نگردد.

این ویژگی های کفپوش پازلی سبب شده تا به راحتی بتوان در فضاهای باز و زمین های بازی کودکان از آن استفاده کرد و اگر شما یک مکان ورزشی دارید بهتر است از این کفپوش استفاده کنید.

به طور کلی این نکته را باید بدانید که کفپوش گرانولی آمادگی جمع شدن به سمت مرکز را دارد؛ مخصوصا زمانی که آفتاب به صورت مستقیم روی آن بتابد.

کفپوش گرانولی پازلی

این موضوعی که در بالا ذکر شد در مورد کفپوش گرانولی پازلی صدق نمی کند و تا حد زیادی پازلی بودن آن مانع از این اتفاق خواهد شد و باعث شده که لبه های آن به هم متصل شده و از ورم کردن آن جلوگیری کند.

مکان هایی مثل حیاط مدارس، مکان بازی کودکان و یا باشگاه های بدنسازی و یا تیراندازی نیاز به ایمنی دارد و باید از کفپوش های ایمنی مثل کفپوش گرانولی استفاده شود.

خرید کفپوش گرانولی

اگر در فکر خرید کفپوش گرانولی پازلی هستید باید رنگ آن را نیز بررسی کنید و برای این کار باید بدانید که در چه مکانی می خواهید از این کفپوش استفاده کنید.

اگر در فضای پوشیده می خواهید استفاده کنید دست شما برای انتخاب انواع رنگ ها باز است ولی اگر برای فضا های باز می خواهید به دلیل اینکه این نوع از کفپوش ها دارای رنگ های خاصی است که وقتی در معرض تغییرات دمایی و نور قرار می گیرد مقاوم باشد؛ بنابراین انتخاب شما محدودتر خواهد شد.

خرید کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی پازلی به دلیل نوع ساختار پیچیده تری که دارد نسبت به انواع دیگر دارای قیمت بالاتری خواهد بود و قیمت آن نیز بر اساس نوع مواد و چسب به کار رفته در آن نیز بالا می رود.

البته موارد دیگری نیز مانند رنگ کفپوش گرانولی پازلی نیز در قیمت آن موثر است یعنی اگر شما رنگ های نقره ای، سبز و یا مشکی بخواهید قیمت ثابتی را پیدا نمی کنید.

البته سفارشی بودن رنگ هم در قیمت این کفپوش موثر است؛ البته این نکته مهم در مورد کفپوش گرانولی پازلی این است که قیمت این کفپوش ها در جاهای مختلف تفاوت چندانی ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما