موکت دانیال
خانه / موکت تافتینگ / قیمت موکت تافتینگ | نمایندگی موکت پرزبلند صادراتی

قیمت موکت تافتینگ | نمایندگی موکت پرزبلند صادراتی

قیمت موکت تافتینگ ( پرزبلند ) صادراتی که توسط نمایندگی های رسمی ارائه می شوند، معمولا با در نظر گرفتن کیفیت و مرغوبیت اعلام خواهد شد. لذا خریداران می توانند از این مجموعه ها کمک گرفته و سفارشات خود را مشخص کنند.

قیمت موکت تافتینگ

انتخاب یک کف پوش برای هر مکان بسیار مهم بوده نیاز به دقت زیاد و بررسی موضوعات مختلف دارد. به همین دلیل وقتی در نمایندگی های فروش مدل های متنوع ای از کفپوش ها به خریداران پیشنهاد می شود، انتخاب آن برای مصرف کننده ها راحت بوده و شاخصه های مختلف را مد نظر قرار می دهند.

موکت ها از جمله پیشنهاداتی هستند که عرضه کننده ها به مشتریان خود می دهند. زیرا این تولیدات دارای مزیت هایی مانند ارزان بودن قیمت و طول عمر زیاد را دارند. در میان انواع موکت موجود در بازار برخی از انها از توجه بیشتری برخوردار بوده و خریداران می توانند از میان آنها بهترین ها را تهیه کنند.

در انتخاب هر موکت دقت به کیفیت و قیمت اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل توصیه می شود این دو را در کنار هم مد نظر قرار داده و سپس اقدام به خرید نمود.

موکت تافتینگ چیست؟ انواع موکت تافتینگ و مزایای استفاده از آن

تنوع موکت در بازار سبب شده خریداران دقت زیادی به شاخصه های مختلف کنند. به این ترتیب خواهند توانست تولیداتی را تهیه و مورد استفاده قرار دهند که با معیارهای آنها سازگاری بیشتری داشته باشند. یکی از انواع موکت که بیشترین توجه را از سوی خریداران مختلف به خود جلب کرده، موکت تافتینگ است. چرا که این موکت ها بسیار منحصر بفرد بوده و می توان مزیت های زیادی را برای آنها برشمرد.

برخی از مزیت های موجود در انواع موکت تافتینگ عبارتند از:

  • داشتن پرز های بلند که سبب زیبایی می شود
  • عدم نیاز به استفاده از فرش
  • مناسب بودن قیمت در مقایسه با فرش ها
  • وزن کم و سهولت در جا به جایی
  • تنوع زیادی و مرغوبیت عالی
  • موجود در ابعاد و اندازه های مختلف

قیمت موکت تافتینگ در بازار ایران

همانطور که اشاره شد موکت تافتینک یا پرزبلند از جمله مدل های پرفروش در بازار ایران بوده و می توان شاهد عرضه آنها توسط مجموعه ها و شرکت های مختلف بود. این تولیدات در بازار ایران به صورت مستقیم عرضه شده و متقاضیان می توانند به راحتی آنها را براساس مدل های متنوع انتخاب کنند.

قیمت موکت تافتینگ در بازار ایران از حدود متری ۳۰ هزار تومان شروع شده و تا متری حدود ۱۰۰ هزار تومان نیز هست.

این تفاوت قیمت را می توان به دلیل موضوعات مختلف دانست که به برخی از انها اشاره می شود:

  • ایرانی یا خارجی بودن
  • کیفیت الیاف و نخ بکار رفته
  • کیفیت بافت
  • داشتن طرح زیبا و مدل

بنابرین خریداران عمده موکت سعی در استعلام قیمت از مجموعه های مختلف داشته تا قیمت روز را در اختیار گیرند

صادرات موکت تافتینگ ( پرزبلند ) ایرانی

موکت تافتینگ ایرانی امروزه با شرایط بسیار خوب تولید می شود. به طوری که می توان شاهد صادرات برخی از برندهای خوب به کشورهای مختلف دنیا بود. موکت تافتینگ ظریف مصور از جمله بهترین گزینه هایی ست که امروزه برای صادرات به دیگر کشورها انتخاب می شود. چرا که این تولیدی دقت زیادی به مزیت های موجود در محصولات خود داشته و همواره بالاترین کیفیت ار مد نظر قرار می دهد.

کشورهایی عربی حاشیه خلیج فارس، کشورهای شرق آسیا و حتی برخی از کشورهایی اروپایی بازارهای بسیار خوب برای صادرات انواع موکت داشته و شرکت های تخصصی می توانند به صورت ویژه بر روی بازار آنها فعالیت داشته باشند.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

خرید موکت تافتینگ

خرید موکت تافتینگ پالاز

خرید موکت تافتینگ پالاز توسط سایت های اینترنتی فراهم شده تا خریداران بتوانند با کمترین …

تماس بگیرید