موکت دانیال
خانه / موکت چاپی / موکت پارکتی چاپی | قیمت جدید موکت سال ۹۹

موکت پارکتی چاپی | قیمت جدید موکت سال ۹۹

موکت پارکتی چاپی از جمله تولیداتی ست که امروزه در بازار با قیمت جدید ارائه می شود. این نوع موکت باید با توجه به نرخ روز خریداری شود. به همین دلیل در سال ۹۹ خریداران از مراکز فروش مشخص دارند.

موکت پارکتی چاپی

چرا موکت کفپوش مناسبی برای خانه شماست؟

همانطور که می دانید هر خانه نیاز به بهره گیری از کفپوش مناسب دارد. زیرا باید هم زیبایی مطلوبی را برای محیط فراهم کرده و هم بتوان به راحتی آن را نظافت نمود. بعلاوه اغلب افراد تمایلی به راه رفتن بر روی سرامیک نداشته و کفپوش مناسب را برای خانه خود انتخاب می کنند.

در این میان موکت ها از جمله بهترین تولیدات بشمار می آیند که به راحتی تهیه شده و با محیط های مختلف سازگاری خواهد داشت. لذا افراد براساس نیاز خود و معیارهای مشخص این محصول را تهیه می کنند.

اما سوال اینجاست که چرا اغلب افراد موکت را برای محیط خانه خود مناسب می دانند؟ در اینجا به برخی از شاخصه های برتری موکت اشاره می شود:

  • سبک بودن در مقایسه با فرش
  • سهولت در شستشو
  • تنوع زیاد براساس رنگ و طرح
  • قیمت مقرون به صرفه
  • تولید با ضخامت های مختلف

انتخاب موکت پارکتی چاپی با طرح های جدید

موکت چاپی از جمله تولیداتی ست که بسیار متنوع بوده و با شیک ترین و زیباترین رنگ بندی ها راهی بازار می شود. این موکت در ایران توسط کارخانه های مختلف تولید شده و با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرد.

در انتخاب و خرید موکت چاپی، طرح را می توان یکی از مهمترین شاخصه ها دانست. لذا متقاضیان سعی در تهیه زیباترین ها داشته و آنها را با جدیدترین رنگ بندی ها خریداری می کنند.

یک پیشنهاد ویژه به اغلب افراد، موکت پارکتی چاپی است. این نوع موکت با رنگبندی های مختلف تولید شده تا سلیقه های مختلف را جذب کند. از این رو خرید آن برای مصرف کننده ها به صورت مستقیم فراهم شده و بهترین ها را سفارش می دهند.

قیمت روز جدید موکت در بازار

شاخصه قیمت همیشه در بازار موکت یکی از مهمترین موضوعات است. به همین دلیل افرادی که سعی در خرید موکت با قیمت روز داشته، محصولات خود را به صورت ویژه در دسترس افراد قرار می دهند.

تنوع موکت در بازار ایران به گونه ای ست که شرکت های بزرگ آنها را راهی بازار نموده و رنگ بندی های زیبا را معرفی خواهند کرد. لذا هر شخص به راحتی می تواند موکت را قیمت دلخواه و کیفیت مد نظر خریداری کند.

شرکت موکت دانیال با اعلام قیمت جدید موکت در بازار، توانایی خود را بالا برده و بهترین برندهای ایرانی و خارجی را به مشتریان خود معرفی می کند. این مجموعه سعی در فروش ویژه تولیدات خود به صورت عمده دارد.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

انواع موکت اتاق

انواع موکت اتاق | قیمت روز موکت چاپی

انواع موکت اتاق از نوع چاپی با طرح های زیبا و مدرن تولید می شوند. …

تماس بگیرید