موکت دانیال
خانه / موکت چاپی / موکت چاپی طرح پارکت | عرضه مستقیم موکت ارزان

موکت چاپی طرح پارکت | عرضه مستقیم موکت ارزان

موکت چاپی طرح پارکت یکی از مدل های ارزان قیمت بوده که در حال حاضر توسط مجموعه بازرگانی موکت دانیال در شهرهای مختلف ایران عرضه می شود. این محصول در رنگبندی های مختلف تولید شده تا انتخاب بهتری از آن گردد.

موکت چاپی طرح پارکت

بهره گیری از کفپوش برای بسیاری از مکان ها موضوعی بسیار مهم و مورد توجه است. چرا که تاثیر زیادی در زیبایی و چیدمان محیط خواهد داشت. به طوری که اغلب دیزاینر ها در ابتدا نوع کفپوش را انتخاب نموده و سپس دیگر چیدمان را مد نظر قرار می دهند.

موکت یکی از کفپوش هایی ست که از گذشته تا به امروز مورد استفاده بوده و امروزه می توان شاهد انتخاب بیشتر آن از سوی خریداران بود. چرا که تغییرات زیادی در تولید و ساختار این کفپوش صورت گرفته و قدرت انتخاب مصرف کننده ها افزایش یافته است.

معیارهای انتخاب یک موکت خوب

موکت به عنوان یک کفپوش خوب تنوع زیادی دارد. لذا افراد مختلف شاخصه های انتخاب را به خوبی مورد بررسی قرار می دهند.

در حال کلی از مهمترین شاخصه های خرید موکت عبارتند از:

  • نوع بافت
  • نوع الیاف
  • طول عمر و مقاومت
  • نوع زیره
  • ارتفاع پرز
  • نرمی و راحتی
  • رنگ بندی

در مراجعه به مجموعه های عرضه کننده موکت می توان این موضوعات را به خوبی مد نظر قرار داده و براساس ان سفارشات را تهیه نمود.

بهترین موکت چاپی طرح پارکت

موکت های چاپی از جمله تولیداتی ست که امروزه در بازار ایران شناخته شده و خریداری می شود. این نوع موکت به دلیل پایین بودن هزینه های تولید و مواد اولیه، محبوبیت داشته و همواره با کمترین قیمت راهی بازار می شود.

علاوه بر این به دلیل آنکه پس از تولید چاپ می خورد، از نظر طرح و رنگ بندی تنوع زیادی داشته و به همین دلیل از محصولات پرفروش بشمار می آید.

موکت چاپی طرح پارکت از جمله زیباترین مدل هایی ست که برای مکان های مختلف بکار گرفته می شود. این موکت ها رنگبندی های متنوع ای داشته و برای محیط های اداری و خانگی کاربرد زیادی دارد.

عرضه مستقیم موکت ارزان قیمت

ارزان بودن قیمت موکت از معیارهایی ست که در نظر اغلب مصرف کننده ها موضوع مهمی ست. به این ترتیب عرضه کننده ها شرایطی را مد نظر قرار داده که نیاز خود را راجت تر رفع خواهند کرد.

بازرگانی موکت دانیال با عرضه مستقیم انواع موکت در بازار سراسر کشور، توانایی اعلام کمترین قیمت را داشته و براساس آن فروش خود را دنبال می کند. این مجموعه در خصوص فروش انواع موکت فعالیت داشته و خریداران عمده می توانند نیاز خود را به صورت خاوری سفارش دهند.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

انواع موکت اتاق

انواع موکت اتاق | قیمت روز موکت چاپی

انواع موکت اتاق از نوع چاپی با طرح های زیبا و مدرن تولید می شوند. …

تماس بگیرید