موکت دانیال
خانه / موکت چاپی / قیمت موکت طرح پارکت | انواع موکت چاپی رولی

قیمت موکت طرح پارکت | انواع موکت چاپی رولی

قیمت موکت طرح پارکت از نوع چاپی معمولا در بازار به صورت رولی اعلام می شود. این تولیدات به دلیل زیبایی و مناسب بودن قیمت همیشه در نظر خریداران مورد توجه بوده و افراد زیادی آنها را تهیه و استفاده می کنند.

قیمت موکت طرح پارکت

تولید موکت از گذشته تا به امروز در ایران مد نظر بوده و می توان شاهد تغییرات اساسی در این محصول بود. به طوری که امروزه تولیدات بسیار شیک و باکیفیت تولید شده و در دسترس مصرف کننده ها قرار گرفته است.

انتخاب موکت از سوی خریداران بیشتر به دلیل داشتن قیمت مناسب و طول عمر زیاد است. از این رو با مدل های زیبا و شیک در بازار توزیع شده و افراد مختلف آنها را سفارش خرید می دهند.

قیمت موکت طرح پارکت

فروش انواع موکت چاپی رولی

موکت چاپی از جمله زیباترین تولیداتی ست که امروزه تولید و در بازار موجود است. این موکت ها به دلیل تنوع زیاد در طرح و رنگ معروف بوده و تقاضای زیادی برای خرید آنها در بازار دیده می شود. این موکت ها دارای ضخامت های متفاوت بوده و همواره متقاضیان سراسر کشور آنها را تهیه و استفاده می کنند.

عرضه انواع موکت چاپی معمولا در عرض ۳ متر و طول ۷۰ تا ۹۰ متر صورت می گیرد و رنگبندی های متنوع ای برای آن مد نظر بوده است. از این رو افراد مختلف در انتخاب و خرید انواع موکت اقدام نموده و براساس نیاز خود انها را تهیه می کنند.

سه شاخصه مهم در مورد موکت چاپی عبارتند از : ۱- قیمت مناسب ۲- تنوع طرح ۳- زیبایی مطلوب

قیمت موکت طرح پارکت

قیمت موکت طرح پارکت

همانطور که اشاره شد، طرح در انتخاب و خرید انواع موکت موضوعی جدی از نظر خریداران است. به همین دلیل اغلب تولیدی ها محصولاتی را راهی بازار می کنند که با سلیقه های مختلف سازگاری داشته و از متدهای روز دنیا پیروی خواهند کرد.

موکت طرح پارکت یکی از بهترین هایی ست که با بسیاری از سلیقه ها سازگار بوده و افراد زیادی ان را تهیه می کنند. این نوع موکت به گونه ای تولید می شود که بتوان به راحتی در محیط های مختلف از آن بهره گرفت و از ترکیب رنگ آن نهایت استفاده را برد.

در بازار ایران قیمت موکت پارکتی از طریق نمایندگی های رسمی و شرکت های تولید کننده اعلام می شود. در این صورت متقاضیان می توانند سفارشات خود را بهتر اعلام داشته و نیاز خود را مشخص کنند.

موکت پارکتی مخصوص اتاق خواب و هال

موکت پارکتی در محیط های مسکونی کاربرد زیادی داشته و افراد زیادی آنها را انتخاب می کنند. به طوری که می توان با دیزاین های مختلف آنها را ست نموده و از زیبایی آن نهایت استفاده را برد.

کیفیت و زیبایی در انواع موکت طرح پارکت وجود داشته و خریداران می توانند برای استفاده در مکان های مختلف آنها را تهیه کنند.

برخی از بهترین مکان ها برای استفاده از موکت پارکتی عبارتند از:

  • اتاق خواب
  • هال
  • سالن پذیرایی
  • راهرو
  • راه پله های داخلی

شرکت بازرگانی موکت دانیال با هدف همکاری با مشتریان خود در شهرهای مختلف کشور، انواع موکت پارکتی را از مارک های خوب معرفی نموده و آنها را با قیمت مناسب ارائه می دهد.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

خرید موکت تشریفاتی

خرید موکت تشریفاتی | بهترین نوع موکت چاپی

خرید موکت تشریفاتی چاپی برای بسیاری از افراد جالب توجه است. به همین دلیل همواره …

تماس بگیرید