موکت دانیال
خانه / موکت چاپی / موکت چاپی جدید | فروش عمده موکت ساده ارزان

موکت چاپی جدید | فروش عمده موکت ساده ارزان

موکت چاپی جدید با طرح های متنوع محصولی ست که بازرگانی دانیال به آن توجه ویژه دارد. از این رو برای فروش عمده آن در شهرهای مختلف کشور مانند تهران، قم و کرج به صورت مستقیم فعالیت داشته و طرح های ساده را با ارزان ترین قیمت ارائه می دهد.

موکت چاپی جدید

موکت ها از مهمترین تولیداتی هستند که امروزه با کیفیت بالا تولید شده و توجه ویژه ای را در کشورهای مختلف به خود جلب کرده اند. پایین بودن هزینه تولید و نیز قیمت ارزان از مهمترین موضوعاتی ست که موکت  ها را نزد مصرف کننده ها محبوب تر کرده و امروزه جایگزین بسیار خوبی برای فرش بشمار می آیند.

تجربه نشان می دهد که در سالهای اخیر بخش قابل توجهی از انواع موکت موجود در بازار از شاخصه های کیفیتی پیروی نموده و همواره با نیاز مصرف کننده سازگاری دارد. بنابرین تلاش بیشتری در زمینه تولید و عرضه موکت  در بازار شده است.

موکت چاپی جدید

تولید انواع موکت در کشور

در ایران نیز سرمایه گذاری ویژه ای بر روی تولید انواع موکت ها صورت گرفته است. به طوری که تولیداتی با استانداردهای جهانی و بهترین متریال تولید و در اختیار خریداران می باشد. از این رو مصرف کننده ها با در نظر گرفتن توقع خود و کیفیت محصولات موجود، انتخابی بهتر خواهند داشت.

تولید انواع موکت در ایران با هدف فروش داخلی و صادراتی انجام می شود. لذا رعایت اصول و استانداردهای لازم بسیار مهم بوده و همواره تاثیر زیادی در بازار دارد.

رعایت موضوعات زیر در تولید انواع موکت ضروری است:

  • داشتن ضخامت استاندارد
  • بهره گیری از مواد اولیه مشخص
  • بافت مقاوم و کیفیت عالی
  • داشتن طرح های شیک و زیبا
  • مرغوبیت الیاف و نخ بکار رفته
  • رعایت عرض مطلوب موکت

موکت چاپی جدید

فروش عمده موکت ساده

یکی از دسته بندی های موکت در بازار، دقت به ساده یا طرح دار بودن آن است. به این ترتیب عرضه کننده ها نوع موکت را برای مشتریان خود مشخص نموده و قیمت را نیز براساس ان اعلام می دارند. از این رو در بازار ایران شرایط را برای فروش عمده انواع موکت فراهم نموده و همواره تولیداتی خوب و درجه یک را تهیه خواهند کرد.

موکت های ساده که با رنگبندی های مختلف تولید و ارائه می شوند، از نظر بخش قابل توجهی از مصرف کننده ها جالب توجه بوده و برای خرید آنها اقدام می کنند. از این نوع موکت در محیط های مسکونی و اداری استفاده زیادی شده و همواره در انتخاب انها کیفیت و قیمت به خوبی بررسی می شود.

قیمت موکت چاپی جدید ارزان

بسیاری از افراد که با موکت سر و کار داشته به خوبی می دانند که نوع چاپی آن از کمترین قیمت در بازار برخوردار است. زیرا به روش های ساده تر تولید شده و دستگاه های تخصصی متنوع ای در این زمینه بکار گرفته می شوند.

با توجه به مناسب بودن قیمت موکت چاپی و تنوع آن، تولید کننده های زیادی این محصول را در برنامه خود قرار داده و همواره زیباترین ها را راهی بازار می کنند. به طوری که هر ساله می توان شاهد انتخاب و خرید انواع موکت با مدل ها و ترکیبات رنگ جدید در بازار بود.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت مشاوره و خرید محصولات، با ما در تماس باشید:
بازرگانی دانیال
مدیر فروش خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : daniel.carpet507@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع موکت اتاق

انواع موکت اتاق | قیمت روز موکت چاپی

انواع موکت اتاق از نوع چاپی با طرح های زیبا و مدرن تولید می شوند. …

تماس بگیرید