موکت دانیال
خانه / موکت تافتینگ / موکت تافتینگ ارزان | فروش عمده موکت پرزدار

موکت تافتینگ ارزان | فروش عمده موکت پرزدار

موکت تافتینگ ارزان قیمت با معرفی از طریق سایت ها توسط مراکز فروش در سراسر کشور مورد توجه است. این نوع موکت پرزدار بسیار زیبا و شیک بوده و افراد زیادی آن را تهیه می کنند.

موکت تافتینگ ارزان

موکت ها از جمله تولیداتی هستند که همواره با تغییرات زیادی در شکل ظاهر و ساختار همراه است. به این ترتیب است که امروزه شرکت های تولید کننده دقت زیادی با محصولات داشته و همواره شرایط خوبی را در تولید آنها مد نظر قرار می دهند.

موکت را امروزه بسیاری از افراد به عنوان بهترین کفپوش می شناسند. تا جایی که می توان شاهد استفاده این تولیدات در محیط های مختلف و با ساختاری حرفه ای و مطلوب بود. بهره گیری از انواع موکت سبب شده هزینه ها کاهش یافته و مسلما به محیط زیبایی مطلوبی دهد.

موکت تافتینگ ارزان

مهمترین معیارهای انتخاب موکت

در بازار بسیاری از خریداران معیارهایی را برای انتخاب و خرید موکت مورد توجه قرار می دهند. چرا که این شاخصه ها، تفاوتها را نشان داده و متقاضیان همواره نیاز خود را در این راستا مد نظر قرار می دهند.

از مهمترین معیارها برای خرید انواع موکت می توان موارد زیر را دانست:

 • کیفیت
 • نوع بافت
 • طراحی و زیبایی
 • رنگبندی
 • محل کاربرد
 • سلیقه افراد
 • قیمت روز

تاثیر هر یک از این موضوعات زیاد بوده و معمولا متقاضیان به دنبال بهترین ها برای سفارش و خرید محصول هستند.

موکت تافتینگ ارزان

قیمت موکت تافتینگ ارزان

موکت تافتینگ محصولی ست که در چند دهه اخیر سر و صدای زیادی کرده و توانسته محبوبیت زیادی بدست اورد. این موکت ها به دلیل داشتن پرزهای بلند تر نسبت به دیگر انواع موکت، شناخته شده و احساس خوبی به افراد می دهد.

در بازار می توان قیمت موکت تافتینگ را متنوع شاهد بود. این موکت ها به صورت کاملا تخصصی تولید شده و از بهترین متریال در ساختار آنها استفاده می شود. از این طور هم طول عمر زیادی داشته و هم توانسته جایگزین بسیار خوب برای فرش باشند.

از مهمترین مکان ها برای بکار گیری موکت تافتینگ عبارتند از:

 • هال و پذیرایی
 • اتاق خواب
 • محیط دفتر کار
 • ساختمان های تجاری و اداری
 • راهروها

موکت تافتینگ ارزان

فروش عمده موکت پرزدار

موکت تافتینگ یا پرزدار در کشور ما نیز شناخته شده و افراد زیادی سعی در انتخاب باکیفیت ترین نوع آنها دارند. با توجه به اینکه این نوع موکت در ایران نیز تولید شده، انتخاب و خرید آن راحت تر بوده و افراد زیادی براساس نیاز خود آنها را تهیه می کنند.

با توجه به تقاضای خرید موکت پرز دار از شهرهای مختلف ایران، مجموعه های توزیع کننده به دنبال راهکارهای خوب برای فروش مستقیم هستند. در نتیجه هم قیمت عمده آن مناسب تر بوده و هم خریداران براساس نیاز خود آنها را راحت تر تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.

موکت تافتینگ ارزان

صادرات موکت تافتینگ آرتا و پالاز

یکی از مهمترین اهداف که توسط بازرگانی های مختلف دنبال می شود، بهره گیری از بازار دیگر کشورها در خصوص فروش موکت تافتینگ است. چرا که این تولیدات مزایای فروش در بازار دیگر کشورها را نیز داشته و همواره شرکت های بزرگ در این عرصه وارد شده اند. در حال حاضر که برندهای معتبر آرتا و پالاز انواع مختلفی از موکت تافتینگ را با کیفیت عالی و استانداردهای جهاتی تولید می کنند، فروش بسیار خوب از این محصولات در دیگر کشورها دیده می شود.

صادرات موکت تافتینگ توسط بازرگانی دانیال به صورت مستقیم و با مناسب ترین قیمت ها انجام شده و اغلب خریداران می توانند با اعلام نیاز خود بهترین نوع موکت را تهیه کنند. بخصوص اینکه در حال حاضر فروض در بازار جهانی حاشیه سود بسیار خوبی برای ما داشته و در معرفی کالاهای ایرانی موفق بوده ایم. کشورهایی مانند عراق، امارات و عمان از مهمترین کشورها در خصوص خرید انواع موکت از ایران می باشند.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (6 امتیاز)
 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

خرید موکت تافتینگ

خرید موکت تافتینگ پالاز

خرید موکت تافتینگ پالاز توسط سایت های اینترنتی فراهم شده تا خریداران بتوانند با کمترین …

تماس بگیرید