خرید کفپوش تاتامی اتاق کودک با ایمنی بالا برای کودک

خرید کفپوش تاتامی اتاق کودک با ایمنی بالا برای کودک را می توانید با کیفیت عالی و طراحی ماندگار انجام دهید تا کودکانتان از داشتن فضایی شاد و جذاب لذت ببرند این محصول با دوام را می توانید مطابق استاندارد های ایمنی و سلامت تولید کرده و خریداری کنید.

کفپوش تاتامی اتاق کودک کفپوشی نرم و انعطاف پذیر است که باعث ایجاد ایمنی در محیط های کودکان و مکان های بازی آن ها می گردد و به دلیل خاصیت ارتجاعی که دارد این کفپوش به صربه مقاوم بوده و از آسیب دیدن کودکان در هنگام حادثه جلوگیری می کند.

کفپوش تاتامی کودک دارای رنگ های متنوع در ابعاد و ضخامت های متفاوت است و می توان گفت که هر ضخامت متناسب با مکان و نوع کاربرد متفاوت بوده و این کفپوش ها دارای قطعات از هم جدا شونده ای بوده و مانع لغزش افراد در روی آن می شود.

کفپوش تاتامی اتاق کودک

کفپوش تاتامی اتاق کودک

البته کفپوش تاتامی اتاق کودک دارای انواع ساده و طرح دار بوده که نوع طرح دار آن برای اتاق کودکان و مهد ها و فضاهای بازی آنان مناسب بوده است والبته این نکته نیز باید مورد توجه باشد که این نوع کفپوش از فوم EVA ساخته شده و به بازار عرضه می شود.

البته می توان از کفپوش تاتامی اتاق کودک به عنوان یک اسباب بازی نیز استفاده کرد و این محصول دارای کاربرد های گوناگون بوده که مهم ترین موارد کاربرد آن را می توان در مهد و اتاق های کودک مورد استفاده قرار داد که کودکان در این فضا ها کار کرده، بازی می کنند و مدت زمان زیادی را سپری کرده و امکان دارد در این مکان آسیب ببینند؛ بنابراین این کفپوش مکانی امن و زیبا را برای کودکان فراهم می آورد.

در این مکان ها استفاده از کفپوش هایی با کیفیت و امنیت بالا و دارای استاندارد های لازم در تولید سفارش شده است که از نظر بهداشتی نیز دارای تاییدیه های مورد نیاز هستند و همه نکات بهداشتی در تولید این نوع از کفپوش ها رعایت شده است و شما می توانید مدارک مربوط به استاندارد های ایمنی و بهداشت را مشاهده کنید.

رنگ شاد کفپوش تاتامی کودک فضایی مناسب برای شادی و نشاط کودکان فراهم کرده و  به دلیل داشتن خاصیت دانسیته و با ارتجاعی در این محصول اگر کودکان روی آن بپرند و یا سقوط کنند دچار آسیب دیدگی نمی شوند و فضایی مناسب برای آنان به حساب می آید.

از این نوع کفپوش در سالن های ورزشی نیز استفاده می کنند و در سالن هایی که برای هنر های رزمی وجود دارد بسیار مصرف می شود چرا که این محصول به عنوان یک جذب کننده شوک ناشی از افتادن بر روی زمین برای ورزشکاران عمل کرده و باعث می شود آنان دچار آسیب دیدگی نشوند.

همچنین پیشنهاد می شود که از این نوع کفپوش در سالن هایی که ورزش های هوازی که نیاز به کفپوشی نرم و انعطاف پذیر دارد نیز مورد استفاده قرار بگیرد و البته از این کفپوش می توان در زمین های بازی کودکان نیز استفاده کرد تا ایمنی بالایی برای آنان فراهم آورد.

این کفپوش به شکلی طراحی شده است که قطعات آن به راحتی در کنار هم قرار گرفته و مثل یک پازل به هم متصل می شوند و جدا سازی و یا اتصال قطعات این کفپوش تاتامی دقیقا مانند یک پازل بوده و به همین خاطر هم نصب راحتی دارد و هم نیز به آسانی قابل جا به جایی است.

کفپوش تاتامی اتاق کودک

قیمت کفپوش تاتامی اتاق کودک

قیمت کفپوش تاتامی اتاق کودک بسیار مناسب بوده و علاوه بر نصب آسانی که به دلایل بالا گفته شد، دارد مزایای زیاد دیگری نیز دارد ؛ به عنوان مثال: اگر قطعه ای از این پازل آسیب دیده باشد و یا نیاز به تعمیر داشته باشد و یا حتی کثیف شود، به راحتی می توان تنها همان قطعه را جدا کرده و یا قطعه ای دیگر را جایگزین کنیم.

اگر این کفپوش در یک طرف آسیب دیده شده باشد می توان از طرف دیگر آن استفاده کرد و از انواع نازک تر این کفپشو تاتامی نیز برای پوشاندن دیوار و افزایش ایمنی استفاده می کنند در این قسمت به وبژگی های این محصول اشاره می کنیم:

  • قیمت این محصول با توجه به ویژگی هایی که دارد بسیار مناسب بوده و مقرون به صرفه است.
  • قابلیت ضربه پذیری و دانسیته
  • دارای وزن سبکی بوده و به راحتی حمل و نقل است.
  • دارای قطعات پازلی است که این ویژگی نصب این محصول را آسان کرده است.
  • در رنگ ها و طرح های مختلف در بازار موجود می باشد.
  • دارای خاصیت ضد آب بوده و بسیار راحت قابل تمیز کردن است.
  • هر دو طرف پازل ها دارای الگوی متفاوتی است که به راحتی به یکدیگر متصل می شود.
  • در انواع ساده و طرح دار در بازار موجود بوده و جذابیت های خود را دارد و با طرح های زیبایی مثل حروف انگلیسی، اعداد، حروف فارسی و حیوانات و … باعث می شود کودکان درک صحیحی از دنیای اطراف خود پیدا کرده و  به تقویت مهارت های کودکان کمک می کند.

کفپوش تاتامی اتاق کودک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما