کفپوش گرانولی چمن مصنوعی دارای استاندارد های بین المللی

کفپوش گرانولی چمن مصنوعی دارای استاندارد های بین المللی بوده و می توان از این نوع کفپوش در زمین های ورزشی استفاده کرد و طول عمر بالایی نیز دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کفپوش گرانولی چمن دارای مقاومت بالا و بوده و انعطاف پذیری خوبی نیز دارد و همچنین این محصول با محیط زیست نیز سازگاری دارد.

شکل ظاهری این کفپوش مثل چمن واقعی بوده و می توان گفت که تفاوت های زیادی در این زمینه نمی بینید و البته ویژگی های انواع طبیعی و مصنوعی آن با هم متفاوت است.

کفپوش گرانول چمن

کفپوش گرانولی چمن

از تفاوت های کفپوش گرانولی چمن مصنوعی با طبیعی بحث جذب گرما است و انواع مصنوعی این کفپوش مانند همه سطوح مصنوعی گرما را به خود جذب می کند.

یعنی وقتی این کفپوش گرانولی چمن در معرض گرما قرار می گیرد می تواند به دمای بالایی برسد که امکان دارد باعث سوختگی شود و آبیاری نیز اثر طولانی بر آن نداد.

افزایش زندگی شهر نشینی و دور شدن افراد از طبیعت و همچنان گرایش انسان به آن و استفاده از فرصت های مختلف برای رسیدن به یک فضای سبز در اطراف محل زندگی باعث تا  تکنولوژی کفپوش گرانولی چمن مصنوعی ایجاد شده و کفپوش هایی با این ویژگی تولید شوند.

از کفپوش گرانولی چمن برای پارک ها، رستوران ها و یا مراکز دیگری استفاده می کنند و جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی محسوب می شود.

کفپوش گرانولی چمن

البته این کفپوش گرانولی چمن مقاومت بالایی در برابر دما، باد و باران و همچنین نور خورشید دارد و از گرانول خام و یا لاستیک ساخته می شود.

شما می توانید این کفپوش را در ضخامت های مختلف در بازار پیدا کنید و برای استفاده از این کفپوش گرانولی باید اطلاعات کاملی داشته باشید تا انتخاب مناسبی را انجام دهید.

خرید کفپوش گرانولی چمن

خرید کفپوش گرانولی چمن مصنوعی امکان دارد شما را با چالش هایی رو به رو کند چرا که شما باید این محصول را به خوبی بشناسید و فاکتور های لازم برای خریداری آن را در نظر بگیرد.

البته این موضوع را باید بدانید که کفپوش گرانولی چمن مصنوعی بر خلاف چمن طبیعی هزینه نگهداری نداشته و رشد نمی کند و همچنین و به شرایط آب و هوایی مقاومت دارد و تغییرات رنگ در آن ایجاد نمی شود.

ک

خرید کفپوش گرانولی چمن با توجه به کاربرد آن به عوامل زیادی بستگی دارد که در پروسه تولید برخی فاکتور ها به مراتب مهمتر از سایر فاکتور ها برای مشتری محسوب می شود.

عواملی که شما باید برای خرید کفپوش گرانولی چمن مصنوعی به آن توجه کنید را با هم بررسی خواهیم کرد؛ به عنوان مثال اگر برای زمین بازی این چمن را تهیه می کنید باید آیتم هایی مثل: ارتفاع چمن ها، تراکم آن ها و بافت آن ها بسیار اهمیت دارد.

اگر به این آیتم ها توجه نکنید باعث می شود عملکردی که از کفپوش گرانولی چمن مصنوعی انتظار دارید برآورده نشود و شما انتخاب خوبی را نداشته باشید.

کیفیت بالا در تولید کفپوش گرانولی چمن حرف اول را زده و مهمترین آیتمی است که باید به آن توجه شود و استفاده از مواد اولیه مناسب در تهیه این محصول بسیار مهم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما