کفپوش گرانول 25 میل درجه یک مقاوم با رنگ های متنوع

کفپوش گرانول 25 میل درجه یک مقاوم با رنگ های متنوع و طرح های بی نظیر بوده و نوعی از انواع گرانول محسوب می شود و شما می توانید این کفپوش گرانولی را با کیفیت بی نظیر با مراجعه به سایت ما و دیدن طرح های مختلف این کفپوش متناسب با استفاده خریداری کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

از کفپوش گرانولی با نام کفپوش لاستیکی نیز یاد می شود و اگر بخواهیم به موارد کاربرد آن اشاره کنیم می توان به سالن های بدنسازی اشاره کرد که دارای دستگاه های سنگینی بوده و باید از کفپوشی استفاده شود که بتواند وزن اجسام سنگین را بر روی خود تحمل کند.

البته از کفپوش گرانول 25 میل بر اساس مکان مورد نظر و کاربردی که مد نظر دارید در مکان های دیگیر نیز استفاده می شود فضای مدارس و پارک های بازی از این نوع کفپوش می توان استفاده کرد و این نکته قابل توجه است که این کفپوش به صورت قطعات یک پازل بوده و به راحتی در هر جایی قابل نصب و جا به جایی است.

کفپوش گرانول ۲۰ میل

کفپوش گرانول 25 میل

قطعات این کفپوش در یکدیگر قفل شده و همین قفل شدن قطعات و پازل های گرانول باعش می شود که ثبات قطعات بر روی کف بیشتر شده و جا به جا نشود  وهمچنین مانع از این می شود که کناره های قطعات بلند شده و موجب آسیب دیدگی محصول گردد.

ویژگی های زیادی وجود دارد سبب محبوبیت این کفپوش شده و طرفداران زیادی را برای خرید کفپوش گرانولی به خود اختصاص می دهد؛ از جمله ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از دلایل دیگری که شاید این کفپوش های گرانولی را محبوب کرده باشد این است که در جا های پر تردد استفاده از این کفپوش بسیار خوب است چرا که موجب کم شدن فشار بر پا ها و عضلات شما می شود و با راه رفت روی این کفپوش خسته نخواهید شد.
  • اگر شما برای حفاظت از کف محیط باشگاهی و یا فضای بیروی خانه خود دغدغه دارید و می خواهید کفپوشی را برای این کار انتخاب کنید کفپوش گرانولی برای محافظت از سطوح مختلف مناسب بوده و شرایط خوبی را برای در این زمینه ایجاد خواهد کرد تا سطح مورد نظر شما دچار آسیب دیدگی و یا خراشیدگی نگردد.
  • شما برای نصب هر نوع کفپوشی نیاز به یک نصاب حرفه ای داشته تا کفپوش را به طور مناسب و با استاندارد های خود در مکان مورد نظرتان نصب کند اما در مورد کفپوش گرانول 20 میل باید گفت که شما دیگر مجبور به پرداخت هزینه برای کمک گرفتن از یک نصاب حرفه ای نیستید و شما می توانید به راحتی خودتان قطعات این کفپوش را کنار هم قرار داده و نصب کنید.
  • شما به راحتی می توانید کفپوش گرانول 20 میل را با کمک چسب های مخصوص به صورت ثابت در محل مورد نظر خود قرار دهید.
  • مدل های مختلف این محصول با توجه به نوع استفاده از آن موجود می باشد؛ مثلا از نوع شانه تخم مرغی در مکان های باز و یا فضا هایی که دارای آبریزی هستند از آن استفاده می شود؛ چرا که این مدل از کفپوش گرانولی به دلیل نوع دندانه های زیر سطح محصول فضایی را برای عبور آب ایجاد کرده و باعث می شود آب در زیر این کفپوش جریان داشته و به راحتی خارج شود.

کفپوش گرانول ۲۰ میل

کفپوش گرانول ارزان

کفپوش گرانول ارزان را می توان به صورت آنلاین سفارش داده و در اسرع وقت خریداری کرد؛ البته قیمت این نوع کفپوش بسته به کیفیت آن متفاوت بوده و دارای کاربرد های مختلفی است که این موضوع نیز در قیمت محصول موثر است و نکته دیگر این که کفپوش گرانولی را در رنگ های محدود می توانید پیدا کنید و اگر بخواهید رنگی خارج از این محدوده را داشته باشید باید مبلغی بالاتر از مبلغ رنگ های معمول برای رنگ آمیزی به سفارش خودتان پرداخت کنید.

کفپوش گرانول 25 میل دارای کیفیت های متنوعی بوده و برای تولید این کفپوش از لاستیک بازیافتی استفاده می شود و به دلیل دوام و راحتی زیادی که این محصول دارد گزینه مناسبی برای شما می باشد و البته از این کفپوش در مصارف مسکونی نیز استفاده می کنند و می توان این کفپوش را در زیر زمین منازل مسکونی با توجه به اینکه این محصول در برابر رطوبت مقاوم است استفاده نمود.

البته در اینجا باید در مورد استفاده از این نوع کفپوش ها در فضای باز صحبت کنیم و باید گفت که از این نوع کفپوش به دلیل مقاوم بودن در تغییرات رنگ، دما و اشعه نور خورشید می توان در فضا های باز استفاده کرد و بهترین گزینه برای استفاده در چنین فضا هایی به شمار می آید.

اگر شما علاقه مند هستید که بدانید مواد شیمیایی در این محصول مصرف شده یا نه؟ باید بگوییم که کفپوش گرانول 20 میل از جمله کفپوش هایی است که به آن دوستدار محیط زیست می گویند و برای محیط زیست مضر نیست و به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

کفپوش گرانول ۲۰ میل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما