کفپوش پی وی سی رولی ارزان قیمت

کفپوش پی وی سی رولی که عموما با عرض 2 متر تولید شده، برای مکان های مختلف کاربرد داشته و به دلیل مناسب بودن قیمت برای تغییر اساسی در محیط، گزینه ای خوب است.

امروزه بسیاری از محیط ها به صورت حرفه ای و با بهره گیری از کفپوش های مدرن و زیبا دیزاین می شود. این تولیدات از جهات مختلف مورد توجه مصرف کننده ها بوده و تمایل بیشتری به انتخاب و خرید آنها دارند.

از مهمترین مزایایی که در این کفپوش ها وجود داشته، نصب بر روی سطوح مختلف است. به همین دلیل هم برای ایجاد فضایی مدرن در هنگام طراحی اولیه و هم در بازسازی محیط ها مورد استفاده قرار می گیرند.

کفپوش پی وی سی رولی

کاربرد انواع کفپوش pvc

کفپوش pvc محصولی زیباست که برای بسیاری از محیط ها بسیار کاربرد دارد. این تولیدات هم در فضاهای رسمی و هم در محیط های مسکونی بکار گرفته می شود. با توجه اینکه این نوع کفپوش ها از ضخامت استاندارد 1.5 تا 2 میل بهره می گیرند، مقاومت زیادی داشته و نگرانی از بابت خرابی آنها نیست.

از مهمترین کاربرد هایی که کفپوش pvc پیشنهاد شده عبارتند از:

  • اتاق ها
  • آشپزخانه
  • سالن پذیرایی
  • پله ها
  • راهروها
  • فضاهای اداری
  • فروشگاه ها
  • مراکز خرید
  • رستوران ها

تنوع رنگ و طرح از مهمترین مزایایی ست که به محبوبیت کفپوش pvc در بازار کمک کرده و بسیاری از مصرف کننده ها برای خرید این تولیدات اقدام خواهند کرد.

کفپوش پی وی سی رولی

کفپوش پی وی سی رولی ایرانی

کفپوش پی وی سی در دو نوع رولی و تایلی تولید می شود. این مسئله انتخاب را برای مصرف کننده ها راحت تر کرده و می توانند براساس نیاز خود این کفپوش ها را خریداری و مورد استفاده قرار دهند. کفپوش پی وی سی رولی با عرض 2 متر تولید شده که شرایط نصب و برش آنها نیز بسیار آسان خواهد بود.

به این ترتیب می توان با توجه به محل نصب ابعاد مختلف را برش داده و به راحتی اقدام به اجرای این کفپوش ها کرد. کفپوش پی وی سی رولی ایرانی به دلیل داشتن قیمت مناسب از توجه ویژه برخوردار بوده و در طرح های مختلف در دسترس می باشد. به همین دلیل از مجموعه های عرضه کننده معتبر می توان این کفپوش ها را تهیه نمود.

کفپوش پی وی سی رولی

قیمت کفپوش pvc ارزان

قیمت کفپوش pvc همواره برای مصرف کننده های ایرانی یه فاکتور مهم است. زیرا باید این محصول را با دیگر انواع کفپوش ها مقایسه نموده و برآورد هزینه کنند. با این حال به منظور کاهش هزینه ها و البته تغییر اساسی در محیط کفپوش pvc انتخاب خوبی ست. چرا که هم قیمت کفپوش pvc مناسب بوده و هم هزینه نصب این محصولات ارزان خواهد بود.

بازرگانی دانیال مدل های متنوع ای از کفپوش pvc ایرانی و خارجی را برای مشتریان خود فراهم آورده و فروش آنها را بی واسطه و مستقیم در شهرهای مختلف کشور دنبال می کند.

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما