نمایندگی فروش کفپوش رولی پی وی سی

فروش کفپوش رولی پی وی سی با قیمت مناسب و کیفیت عالی توسط مجموعه دانیال دیزاین در سراسر کشور به صورت مستقیم انجام می شود. این مرکز با نمایندگی ها و مراکز پخش نیز همکاری خوبی دارد.

کفپوش ها تولیداتی هستند که امروزه برای محیط های مختلف بکار گرفته می شود. چرا که با استانداردهای مختلف تولید شده و کیفیت در آنها اهمیت زیادی دارد. با توجه به اینکه در خصوص تولید کفپوش از مواد اولیه پلاستیکی بهره گرفته شده، مسلما طول عمر و کیفیت در آنها به خوبی دیده می شود.

از مهمترین موضوعاتی که می توان کفپوش های پلاستیکی را بکار برد عبارتند از:

  • فضاهای ورزشی
  • فضاهای مسکونی
  • فضاهای اداری
  • مجموعه های تجاری

با توجه به نوع کاربرد، باید کفپوش ها را با دقت بالا انتخاب نمود. چرا که این تولیدات دارای طرح های تخصصی بوده و باید نوع استفاده آنها مشخص گردد.

کفپوش رولی پی وی سی

کفپوش پی وی سی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

کفپوش پی وی سی یکی از تولیداتی ست که در سالهای اخیر افراد زیادی آن را شناخته و سعی در تهیه آن دارند. این نوع کفپوش که دارای طرح ها و رنگهای متنوع بود، برای فضاهای مسکونی، اداری و تجاری مناسب بوده و می توان بر روی سطوح مختلف از آنها بهره گرفت.

کفپوش پی وی سی با ضخامت 2 تا 3 میل تولید شده و وزن سبکی دارند. به همین دلیل می توان برای فضاهای مختلف از آن بهره گرفته و حتی نیازی به کندن سنگ و سرامیک نخواهد بود. علاوه بر این دارای قیمت مناسب بوده که مسلما هزینه ها را به خوبی کاهش می دهد.

بیشترین کاربرد کفپوش پی وی سی در فضاهای زیر است:

  • اتاق خواب
  • آشپزخانه
  • سالن پذیرایی
  • راه پله
  • محیط اداری

کفپوش رولی پی وی سی

انواع کفپوش pvc رولی با عرض 2 متر

کفپوش pvc رولی با عرض 2 متر یکی از محصولاتی ست که با استانداردهای کافی تولید شده و در دسترس مصرف کننده ها می باشد. در این محصولات از مواد اولیه باکیفیت تولید شده و انتظار می رود مدت زمان طولانی بدون خرابی و تغییر رنگ مورد استفاده قرار گیرند.

امروزه با توجه به اینکه کفپوش pvc کاربرد زیادی در فضاهای مختلف دارد، تولید کننده ها سعی در ارائه محصولاتی با کیفیت بالا دارند. از این رو در سالهای اخیر مدل هایی که در بازار بوده استانداردهای لازم را در خود داشته و با نیاز مصرف کننده ها بیشتر سازگار هستند.

کفپوش pvc ارزان

فروش کفپوش رولی پی وی سی درجه یک

کفپوش رولی پی وی سی محصولی ست که وقتی با مواد اولیه درجه یک و کیفیت عالی در بازار به فروش می رسد، خریداران آن را راحت تر تهیه نموده و استانداردهای مختلف را در آنها می توانند بررسی کنند. لذا با مراکز فروش کفپوش رولی ارتباط گرفته و محصولات درجه یک را با توجه به کیفیت و مرغوبیت خریداری خواهند کرد.

بازرگانی دانیال دیزاین یکی از مجموعه های معتبر بوده که انواع کفپوش رولی پی وی سی را با مواد اولیه عالی و کیفیت بالا به بازار عرضه می کند. این مجموعه قیمت را مناسب اعلام کرده و مدل های درجه یک و استاندارد را به بازار ارائه می دهد.

فروش کفپوش رولی پی وی سی درجه یک

عمده فروشی کفپوش در تهران

تهران یکی از مهمترین بازارهای ایران بوده که در آن بسیاری از محصولات در حجم بالا عرضه می شود. با توجه به تقاضایی که در این شهر وجود داشته، عمده فروشی های کفپوش نیز فعالیت خوبی دارند. به این ترتیب مدل های متنوع ای از کفپوش را با در نظر گرفتن نوع کاربرد به فروش می رسانند. در حال حاضر انواع مختلفی از کفپوش رولی و تایلی تولید شده که نیاز آن در بخش های مختلف دیده می شود.

از آنجا که تهران مهمترین شهر کشور بوده، بسیاری از خریداران عمده کفپوش نیز به عرضه کننده های آن مراجعه نموده و سفارشات خود را مستقیما اعلام می دارند. چرا که این مراکز دست اول بوده و کمترین قیمت را اعلام می دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما