موکت دانیال
خانه / موکت چمنی / نمایندگی بهترین موکت چمن مصنوعی آرتا

نمایندگی بهترین موکت چمن مصنوعی آرتا

موکت چمن مصنوعی آرتا در دو نوع ۱۰ و ۲۰ میل تولید می شود. این محصول برای بکار گیری در مکان های مختلف تولید شده و می توان با قیمت مناسب از نمایندگی های رسمی خریداری نمود.

یکی از انواع موکت که امروزه نقش کاربردی داشته و متقاضیان می توانند برای رفع نیاز خود آن را تهیه کنند، موکت چمن مصنوعی است. این نوع موکت به دلیل ساختار و رنگ خاصی که داشته برای محیط های مختلف بکار گرفته شده و هدف از استفاده آنها ایجاد زیبایی در فضا می باشد.

موکت چمن مصنوعی آرتا

تفاوت موکت چمنی با موکت تافتینگ

بسیاری از مصرف کننده ها بر این باورند که موکت چمنی و تافتینگ یک ساختار داشته و می توانند از هر دو با یک هدف بهره گیرند. در صورتی که موکت چمنی با متریال مقاومتر تولید شده و جنس زیره آن با موکت تافتینگ متفاوت است.

با توجه به بالا بودن مقاومت موکت چمنی در برابر عوامل مختلف، این تولیدات برای مکان های مختلف بکار گرفته می شود. برخی از این محیط ها عبارتند از:

  • حیاط
  • تراس
  • باغچه
  • لابی
  • راهرو
  • مهدکودک
  • مکان های ورزشی
  • فروشگاه ها

با توجه به اینکه این موکت ها در ضخامت و گرماژ متفاوت تولید می شود، براساس نوع کاربرد انتخاب شده و بکار گرفته می شوند.

موکت چمن مصنوعی آرتا

باکیفیت ترین موکت چمن مصنوعی آرتا

موکت چمن مصنوعی آرتا را افراد زیادی می شناسند. این نوع موکت با استانداردهای لازم تولید شده و خریداران زیادی آن را ترجیح می دهند. به همین دلیل برای محیط هایی مانند سالن بازی کودکان، باغ و تراس از موکت چمنی آرتا استفاده می شود.

بکار گیری متریال باکیفیت برای پرز ها و نیز کف محصول سبب شده یکی از انواع موکت متمایز و باکیفیت بشمار آید. به همین دلیل مراکز بزرگ فروش این نوع موکت را به دست مشتریان خود رسانده و به افراد مختلف پیشنهاد می دهند.

موکت چمن مصنوعی آرتا

نمایندگی فروش موکت چمن مصنوعی

در حال حاضر دسترسی به نمایندگی های رسمی و بزرگ موکت چمن مصنوعی این اجازه را می دهد تا متقاضیان انتخاب بهتری داشته باشند. به این ترتیب که مدل های جدید و باکیفیت موکت را در اختیار مشتریان خود قرار داده و همکاری خوبی با آنها خواهند داشت.

شرکت بازرگانی موکت دانیال توانسته دسترسی خوبی برای مشتریان خود فراهم کند. این مجموعه بهترین برندها را با قیمت مناسب ارائه نموده و نیاز مشتریان خود را با توجه به نوع استفاده تامین نیاز خواهند کرد.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

تماس بگیرید