موکت دانیال
خانه / موکت دانیال / نمایندگی انواع کفپوش لمینت مدرن

نمایندگی انواع کفپوش لمینت مدرن

کفپوش لمینت مدرن با بهترین طرح و رنگ عرضه شده تا خریداران براساس انتظار و نیاز خود این محصول را تهیه کنند. این مجموعه نمایندگی رسمی برندهای ایرانی مانند استار فلور، زد فور و داچ فلور بوده و بهترین رنگها را ارائه می دهد.

امروزه دسترسی به انواع کفپوش های مدرن که با تکنولوژی جدید تولید شده، بسیار آسان شده است. چرا که کارخانه های مختلف مشغول به تولید این محصولات بوده و همواره بهترین ها را به بازار عرضه می دارند. کفپوش لمینت یکی از این تولیدات بشمار می آید که به دلیل داشتن کیفیت بالا و طول عمر زیاد از سوی مصرف کننده های زیادی مورد توجه قرار گرفته است. این کفپوش ها از مواد اولیه پلیمری تولید شده که این موضوع نقش قابل توجهی در افزایش عمر محصول ایفا می کند.

کفپوش لمینت مدرن

کفپوش لمینت متری چند؟

کفپوش لمینت همانند دیگر کفپوش ها به صورت متری عرضه می شود. به این ترتیب که معمولا تایل هایی با ابعاد مشخص که عموما ۲۰*۱۲۰ سانتی متر بوده و در بسته بندی های مشخص عرضه می شوند. به این ترتیب خریداران در هنگام مراجعه به نمایندگی ها باید قیمت هر متر آن را استعلام گرفته و براساس آن خرید کنند.

مهمترین موضوعاتی که در قیمت کفپوش لمینت اثر گذار بوده عبارتند از:

  • کیفیت
  • برند تولید کننده
  • وارداتی یا ایرانی بودن
  • مقاومت
  • زیبایی رنگ و طرح
  • ضخامت

بررسی ها نشان می دهد که قیمت کفپوش لمینت ایرانی به مراتبط از برندهای وارداتی مناسب تر بوده و البته از نظر کیفیت در شرایط عالی می باشند.

کفپوش لمینت مدرن

استفاده از کفپوش لمینت در محیط خانه

بهره گیری از کفپوش لمینت در محیط خانه موضوعی ست که در چند سال اخیر اهمیت زیادی یافته است. به این ترتیب می توان شاهد استفاده مدل های متنوع این کفپوش در فضاهای مختلف خانه بود.

با توجه به اینکه تردد در محیط خانه نسبتا کم است، می توان از کفپوش لمینت قیمت مناسب تر نیز بهره گرفت. زیرا یکی از فاکتورهای تعیین قیمت کفپوش لمینت، مقاومت بوده که بیشتر براساس ضخامت آن مشخص می شود. در این میان تولید کننده ها شرایط دیگر نیز برای کاهش قیمت مد نظر گرفته که به نفع خریداران است.

از دیگر فاکتورها در انتخاب کفپوش لمینت برای خانه عبارتند از:

  • زیبایی رنگ
  • ثبات رنگ
  • قابلیت شستشو
  • عایق بودن

کفپوش لمینت مدرن

کفپوش لمینت مدرن با رنگ های متنوع

کفپوش لمینت مدرن که طرح های زیبا و شکیل دارد، مسلما از سوی خریداران بیشتر مد نظر قرار می گیرد. این تولیدات از رنگهای زیبا برخوردار بوده که با سلیقه های مختلف سازگاری دارد. عموما طیف رنگ روشن کفپوش لمینت مانند طوسی روشن و سفید برای فضا منزل مناسب بوده و می توان از زیبایی آن نهایت استفاده را برد.

به این ترتیب با در نظر گرفتن دیزاین داخلی و نیز رنگبندی محیط، کفپوش لمینت مدرن را می توان انتخاب نموده و سبک زیبایی را به نمایش گذارد. در این میان توجه به طرح و نقش کفپوش نیز موضوعی جدی و مهم بشمار می آید.

کفپوش لمینت مدرن

نمایندگی کفپوش لمینت استار فلور و داچ فلور

کفپوش لمینت استار فلور و داچ فلور از جمله برندهای محبوب و پرفروش ایرانی بوده که با قیمت مناسب و کیفیت عالی در دسترس است. این تولید کننده ها با در نظر گرفتن نیاز و انتظار مشتریان خود اقدام به تولید کفپوش لمینت نموده و بهترین ها را به بازار عرضه می دهند.

بازرگانی دانیال که نمایندگی رسمی کفپوش لمینت استار فلور و داچ فلور بوده، قیمت مشخصی از محصولات را ارائه داده و با مشتریان خود همکاری دارد. این مرکز فروش بی واسطه را در سراسر ایران داشته و عزیزان می توانند نیاز خود را با کارشناسان ما مطرح کنند.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

فروش عمده موکت

فروش عمده موکت | انواع موکت مسکونی ظریف مصور

فروش عمده موکت ظریف مصور را نمایندگی های زیادی در ایران دنبال می کنند. این …

تماس بگیرید