موکت دانیال
خانه / موکت چاپی / موکت چاپی پارکتی | خرید مستقیم موکت از کارخانه

موکت چاپی پارکتی | خرید مستقیم موکت از کارخانه

موکت چاپی پارکتی از جمله بهترین مدل هایی ست که در کارخانه های ایرانی با شرایط عالی تولید می شوند. این تولیدات را می توان به صورت مستقیم از نمایندگی های رسمی و معتبر خریداری نمود.

بی شک امروزه بسیاری از خریداران در انتخاب و خرید موکت، طرح و زیبایی را مد نظر قرار می دهند. این افراد با مراجعه به شرکت های معتبر می توانند انتخاب بهترین نوع موکت را داشته و رنگبندی های مختلف را مورد توجه قرار دهند. بخصوص اینکه امروزه بسیاری مدل های موکت با طرح های شیک راهی بازار خواهند شد.

موکت چاپی پارکتی

انواع موکت چاپی طرح دار

موکت های چاپی از جمله متنوع ترین تولیداتی هستند که امروزه افراد مختلف آنها را مد نظر قرار داده و همواره انتخاب زیادی دارند. این موکت ها با بهره گیری از زیباترین طرح ها و رنگها تولید شده تا براساس شاخصه های مختلف تهیه شوند.

از جمله بهترین طرح های موکت چاپی زیبا عبارتند از:

  • طرح پارکتی
  • طرح سه بعدی
  • طرح کودک
  • طرح طبیعت
  • طرح انتزاعی

با توجه به اینکه موکت های چاپی برای مصرف کننده های مختلف جالب توجه هستند، از فروش بسیار خوب همراه می باشند.

موکت چاپی پارکتی

جدیدترین موکت چاپی پارکتی

یکی از کاربردی ترین مدل های موکت چاپی که در مکان های مختلف قابلیت استفاده دارد، طرح پارکتی است. این تولیدات با زیباترین رنگها و طرح ها در بازار عرضه شده و افراد مختلف آن را سفارش می دهند.

برندهای شناخته شده و معتبر موکت چاپی مانند صبا و پارس رشت، زیباترین طرح ها را با رنگبندی های مختلف ارائه نموده و مشتریان زیادی را در شهرهای مختلف خواهند داشت. این تولید کننده ها همواره مدل های جدید را با قیمت روز در بازار عرضه نموده و همواره در خصوص رفع نیاز مصرف کننده ها تلاش می کنند.

موکت چاپی پارکتی

خرید مستقیم موکت از کارخانه

یکی از شرایطی که امروزه توسط کارخانه های مختلف فراهم شده و خریداران می توانند نیاز خود را در خصوص موکت راحت تر رفع کنند، خرید مستقیم است. این مسئله تاثیر زیادی در کنترل قیمت ها داشته و مسلما به نفع خریداران عمده مانند فروشگاه ها و نمایندگی های پخش می باشد.

بازرگانی موکت دانیال باکیفیت ترین طرح ها را با قیمت کارخانه در سراسر ایران عرضه نموده و نیاز مشتریان خود را تامین می کند. این مرکز تلاش خود را در خصوص فروش مستقیم داشته و مدل های بسیار زیبای موکت را عرضه خواهد نمود.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

انواع موکت اتاق

انواع موکت اتاق | قیمت روز موکت چاپی

انواع موکت اتاق از نوع چاپی با طرح های زیبا و مدرن تولید می شوند. …

تماس بگیرید