موکت پرز بلند پالاز | فروش اینترنتی موکت تافتینگ جدید

موکت پرز بلند پالاز را افراد زیادی در ایران می شناسند. زیرا این تولیدات تافتینگ از جمله جدیدترین ها بوده و با فروش در سایت های اینترنتی همواره در دسترس مصرف کننده ها قرار گرفته است. موکت حرارتی یا داغی به همراه فرش ماشینی 6 متری زمرد مشهد از جمله شناخته ترین نوع کفپوش هایی ست که در ایران از سوی افراد مختلف تهیه می شود.

موکت پرز بلند پالاز

تولید موکت در ایران

سابقه تولید موکت در ایران به سال 1313می رسد. این یعنی حدود شش دهه اخیر که ابتدا شروع به بافت موکت های نمدی کردیم که از پرز کمتری برخوردار بودند. بعد از آن با پیشرفت علم و تکنولوژی موکت های نمدی جای خود را به موکت های با پرز بلند دادند که از لحاظ کیفیت در مرتبه بالاتری از موکت های نمدی قرار دارند.

امروزه در زمینه طراحی داخلی هر محیط با استفاده از فرش ماشینی 6 متری مشهد اردهال از ایده های نوین و متریال های کاربردی استفاده شود مسلما از دیدگاه افراد زیباتر بوده و حس بهتری خواهند داشت.

نمونه ایی از آن ها موکت های پرز بلند پالاز بوده که به دلیل تنوع، کیفیت به انسان این اجازه را میدهد که از آن ها به عنوان اولین گزینه در تغییر دکوراسیون منزل و ادارات استفاده شود. موکت پرز بلند در دسته موکت هایی قرار دارد که از پرزبا الیاف نرم و لطیف تهیه شده و پالاز به عنوان نمونه تجازی این موکت ها است که از ترکیب زیلو و جاجیم به دست آمده است و این خود یک تکنیک مدرن می باشد.

موکت پرز بلند پالاز

مدل های جدید موکت پرز بلند پالاز

مدل های پرز بلند پالاز به دلیل پرزی که دارندباعث احساس راحتی در نشستن و راه رفتن فرد میشود.به دلیل تنوع رنگ احساس شادابی و نشاط میکند عایق بودن آن باعث میشود صدا بیرون نرودو همچنین عایقی در برابر سرما و گرما می باشند.شرکت پالاز به مرور زمان متناسب با نیاز و سلیقه مشتری موکت های پرز بلندجدیدی وارد بازار کرد که عبارتند از:

  • مدل اتاق نشیمن باطرح بلوط
  • اتاق کودک طرح کیتی
  • موکت طرح راش
  • طرح نرگس برای اتاق خواب و..

موکت پرز بلند پالاز

فروش اینترنتی موکت تافتینگ

موکت های تافتینگ یکی از بهترین برندهای موکت پرز بلند می باشد که مورد توجه اکثر مردم قرار گرفته است که در دسته موکت ظریف مصور می باشد. که فرد با برقراری یک تماس میتواند آنچه نیاز دارد با توجه به قیمت ومتراژمد نظر تهیه کند و در اسرع وقت با هزینه ایی کم در اختیار داشته باشد.

همچنین مصرف کننده میتواند با شرکت موردنظر تماس برقرار کند و از انواع  مدل ها و طرح های موکت تافتینگ مطلع شود و انتخاب را برای خود آسان کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما