موکت دانیال
خانه / موکت پرز بلند / موکت پرز بلند ایرانی | قیمت روز موکت ظریف مصور

موکت پرز بلند ایرانی | قیمت روز موکت ظریف مصور

موکت پرز بلند ایرانی ظریف مصور با مدل های متنوع عرضه می شود. همین مسئله سبب شده قیمت روز آن نیز متفاوت بوده و خریداران در این خصوص با دقت بیشتری اقدام به خرید کنند.

موکت پرز بلند ایرانی

مزایای موکت با الیاف پلی آمید

موکت ها از جمله کفپوش هایی هستند که اغلب با الیاف صنعتی تولید شده و در آنها مزایای مختلفی مد نظر قرار گرفته است. این تولیدات به گونه ای ساخته می شوند که بتوان نهایت استفاده را از آنها برده و استانداردهای کافی را در خود داشته باشند.

الیاف پلی آمید یکی از مهمترین متریالهایی ست که در ساختار انواع موکت کاربرد ویژه دارد. این الیاف به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای تولید شده و می توان از مزایای آن در افزایش کیفیت موکت بهره گرفت.

از مهمترین تاثیرات الیاف پلی آمید بر روی موکت عبارتند از:

  • کاهش الکتریسیته ساکن
  • افزایش طول عمر
  • ثبات رنگ
  • شستشوی آسان
  • عدم ایجاد حساسیت

موکت پرز بلند ایرانی

ارزان قیمت ترین موکت پرز بلند

موکت پرز بلند یا تافتینگ یکی از انواع موکتی ست که در ایران تولید زیادی دارد. این نوع موکت از الیاف مصنوعی و طبیعی تولید شده که هم زیبایی داشته و هم می توان از کیفیت مطلوب آنها نهایت استفاده را برد.

در حال حاضر مدل های انوع ای از انواع موکت پرز بلند عرضه می شود که در خصوص آنها کارخانه های تخصصی و بزرگ فعالیت دارند. این تولیدات را می توان با قیمت روز از شرکت های تولید کننده همچون ظریف مصور و پالاز خریداری نمود. چرا که این تولید کننده ها توانایی تولید بهترین ها را داشته و همواره قیمت روز انواع موکت را آن طور که باید و شاید اعلام می دارند.

موکت پرز بلند ایرانی

فروش موکت پرز بلند ایرانی ظریف مصور

ظریف مصور یکی از تولیدی های معتبر و شناخته شده انواع موکت در ایران است. این شرکت با بهره گیری از پتانسل های مختلف توانسته انواع موکت پرز بلند و استاندارد را تولید و راهی بازار کند.

در حال حاضر طرح های شیک و متنوع ای از موکت ظریف مصور در نمایندگی های فروش عرضه شده که از سوی خریداران نهایت استفاده می شود. این موکت ها براساس رنگبندی و کیفیت تهیه شده و مسلما زیبایی ظاهری آنها نیز مهم است. از این رو بسیاری از خریداران در شهرهای مختلف کشور اقدام به خرید موکت های درجه یک و باکیفیت ظریف نموده و از این محصولات در مکان های مختلف بهره می گیرند.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

موکت پرز بلند طوسی

موکت پرز بلند طوسی | فروش انواع موکت ظریف مصور

موکت پرز بلند طوسی از جمله زیباترین هایی ست که شرکت های ایرانی مانند ظریف …

تماس بگیرید