موکت لوپ تافتینگ | خرید مستقیم موکت باکیفیت

موکت لوپ تافتینگ از جمله بهترین تولیداتی ست که در ایران کاربرد زیادی دارد. این محصولات با الیاف باکیفیت تولید شده و می توان شاهد خرید آن از سوی متقاضیان مختلف بود.

موکت لوپ تافتینگ

موکت با الیاف پشم برای چه مکانی مناسب است

یکی از اصلی ترین عوامل در تولید موکت طرح دار اتاق کودک بعد از بافت و تولید، نوع الیاف به کار رفته در آن می‌باشد. اگر بخواهیم  موکت ها را تقسیم بندی کنیم، به دو نوع الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی تقسیم می‌شود.

  • پلی اکریلیک، نایلون و پلی استر و پلی آمید از الیاف مصنوعی می‌باشند. از قدیمی‌ترین نوع الیاف که برای تهیه موکت استفاده می شود، الیاف پشم طبیعی می باشد که بسیار منعطف و نرم می باشد و باعث آلودگی نمی‌شود وگرد و خاک به راحتی از آن جدا می گردد.
  • پشم طبیعی: در مقابل آتش مقاوم بوده و در هنگام آب شدن عملکرد خوبی از خود نشان می دهد موکت های پشمی در مقابل موکت با الیاف مصنوعی نسبت به ساییدگی مقاومت کمتری دارند اما از لحاظ قیمت از گرانترین نوع موکت خوب محسوب می‌شوند

موکت لوپ تافتینگ

انواع موکت لوپ تافتینگ

معمولاً افرادی که طرفدار طراحی داخلی مدرن هستند از کفپوشهای با پرز نرم و بلند استفاده می‌کنند.  موکت های پرز بلند گزینه خوبی برای استفاده در مکان‌هایی مانند هتل‌ها، سینماها و سالن‌ها می‌باشند.

موکت های تافتینگ  از جمله موکت‌های هستند که با تکنولوژی جدید تولید شده‌اند و انواع مختلفی دارند از جمله:

  • تافتینگ کات پایل
  • تافتینگ سوپ پایل
  • تافتینگ کات لوپ

که ما در اینجا به موکت لوپ تافتینگ می‌پردازیم موکت طرح پارکت پالاز محصولی گردباف می باشد که از لحاظ استحکام در برابر بافت دارای بافت های محکم تری است به دلیل مقاومت بالا در سایش طول عمر بالاتری دارند.

زیرا لوپ ها به صورت زنجیره‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند. موکت های  تافتینگ برای مکانهایی مانند پذیرایی منزل یا محل‌های پر رفت و آمد استفاده می کنند با توجه به قیمت مناسبی که دارد می توانید تمام فضای های خالی پذیرایی را بپوشانید

موکت لوپ تافتینگ

قیمت خاوری موکت تافتینگ

موکتهای تافتینگ از جمله کفپوش های جدیدی هستند که به دلیل پرز بلند و زیبایی  منحصر به فردی که دارند جایگزین خوبی برای فرش ها می باشند و به دلیل تنوع بالا و راحتی نظم مورد توجه مصرف کنندگان قرار دارد.

شرکت بازرگانی دانیال موکت این فرصت را در اختیار مشتریان خود قرار داده که با مراجعه به سایت آن از انواع موکت های تافتینگ با قیمت روز مشاهده نمایند و نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند فروش موکت های تافتینگ هم به صورت رولی و هم به صورت خاوری با قیمت روز توسط این شرکت صورت می پذیرد

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما