موکت دانیال
خانه / موکت طرح دار / موکت طرح دار عروسکی | مرکز فروش انواع موکت طرح فانتزی

موکت طرح دار عروسکی | مرکز فروش انواع موکت طرح فانتزی

موکت طرح دار عروسکی در انواع مختلف در مراکز فروش اینترنتی و حضوری عرضه می شود. این تولیدات از طرح های شیک فانتزی برخوردار بوده و در انتخاب آنها می توان سلیقه را نیز مورد توجه قرار داد.

طرح موکت ها همواره با توجه به نوع کاربرد انتخاب می شوند. زیرا هر موکت مناسب مکانی بوده و باید خریداران به صورت دقیق تر به این موضوع توجه کنند. مدل های متنوع ای از موکت را مراکز فروش راهی بازار می کنند تا خریداران به راحتی در میان آنها جستجو نموده و محصول مد نظر خود را تهیه و استفاده کنند.

بسیاری از افراد به دنبال افزایش زیبایی محیط هستند. به همین دلیل همواره بهترین نوع موکت ها را تهیه نموده و باکیفیت ترین ها را مورد توجه قرار می دهند.

مرکز فروش انواع موکت

هر چقدر مدل های متنوع موکت را مراکز فروش بیشتر در معرض انتخاب خریداران قرار دهند، مسلما شرایط بهتری برای آنها ایجاد خواهند کرد. از این رو شرکت هایی که در بازار ایران فعالیت دارند، همواره به دنبال راه هایی برای افزایش قدرت خرید مشتریان خود هستند.

به این ترتیب مدل های شیک و زیبا موکت را که هم رنگ بندی خوبی داشته و هم طرحی مطلوب داشته در اختیار آنها قرار داده و بهترین ها را راهی بازار می کنند. این تولیدات را می توان با بررسی دقیق و مشاوره از مجموعه های تخصصی خریداری نمود.

بهترین مدل های موکت طرح فانتزی

موکت هایی که با طرح فانتزی امروزه تولید شده و در بازار عرضه می شوند، طرفداران زیادی داشته و بسیاری از افراد آنها را تهیه خواهند کرد. با توجه به اینکه طرح های انتخابی موکت های فانتزی همیشه با خواسته و سلیقه افراد مختلف همراه بوده، مسلما افراد زیادی تمایل به خرید و استفاده از این محصولات دارند.

همانطور که می دانید تولید کننده های موکت طرح فانتزی در ایران از طرح های زیبا و دوست داشتی بهره گرفته تا انتخاب آنها راحت تر شود.

برای از مدل ها و طرح های موکت فانتزی عبارتند از:

 • عروسکی
 • انیمیشن
 • طرح فصل ها
 • تصاویر انتزاعی
 • گل
 • کودکان

انتخاب این مدل ها بستگی به نوع کاربرد و سلیقه افراد دارد. به همین دلیل در بازار شیک ترین ها با فروش بیشتر همراه خواهد بود.

موکت طرح دار عروسکی اتاق

یکی از شیک ترین مدل های موکت که امروزه برای اتاق های مختلف کاربرد داشته، طرح های عروسکی و زیباست. این طرح ها برای اغلب موکت ها جالب بوده و می توان باکیفیت ترین ها را از میان آنها خریداری نمود.

موکت های عروسکی فانتزی برای کودکان و نوجوانان بسیار مطلوب بوده و می توانند از آنها برای اتاق های خود بهره گیرند. زیبایی طرح و رنگ بندی در این موکت ها به شدت مورد توجه بوده و افراد مختلف آنها را به صورت استاندارد تهیه و استفاده می کنند.

خرید موکت طرح پارکت

یکی دیگر از طرح های پر فروش موکت، طرح پارکت است. این موکت ها را می توان به صورت استاندارد و در عرض های مختلف تهیه نمود. با توجه به اینکه طرح پارکت برای مکان های مختلف بکار می رود، می توان استقبال خوبی از این مدل موکت ها شاهد بود.

برخی از مکان هایی که موکت طرح پارکت پیشنهاد می شود:

 • راهرو ها
 • دفاتر کار
 • ساختمان های اداری
 • مجتمع های تجاری
 • منازل مسکونی

موکت طرح پارکت

جدیدترین قیمت موکت در سال ۹۸

در انتخاب و خرید انواع موکت ها، قیمت موضوعی مهم و مورد توجه است. به این ترتیب افرادی که آنها را تهیه می کنند، هم به قیمت اهمیت داده و هم زیبایی موجود در آنها را مورد توجه قرار می دهند.

در سال ۹۸ می توان شاهد افزایش قیمت موکت بود. زیرا هزینه های تولید و خرید مواد اولیه کارخانه ها بالا رفته و این مسئله تاثیر مستقیم بر روی قیمت ها خواهد گذارد. به این ترتیب همواره خریداران باید قیمت روز موکت را جویا شده و براساس آن تصمیم بگیرند.

اگر به دنبال جدیدترین قیمت انواع موکت در سال ۹۸ هستید، با کارشناسان مجموعه موکت دانیال ارتباط برقرار کنید.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 4.67 (3 امتیاز)
 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت موکت نمدی ظریف مصور

موکت نمدی ظریف مصور از ثبات رنگی بالایی برخورد دار بوده و به سادگی دچار …

تماس بگیرید