موکت دانیال
خانه / موکت طرح دار / موکت طرح دار ارزان | سایت فروش موکت پارس رشت

موکت طرح دار ارزان | سایت فروش موکت پارس رشت

موکت طرح دار ارزان از نوع چاپی و حرارتی در کارخانه پارس رشت تولید می شود. این محصولات استانداردهای کافی را در خود داشته و فروش عمده آن را در بازار ایران می توان شاهد بود.

موکت طرح دار ارزان

انواع موکت و کاربرد آن

موکت ها از مهمترین کفپوش ها در محیط های مختلف بشمار می آیند. زیرا می توانند محیطی زیبا و یکنواخت ایجاد کرده و مسلما زیبایی انها تاثیرات خوبی در نگاه افراد دارد. از این رو باید اطلاعات کافی در خصوص انواع موکت داشته تا بتوان برای مکان های مختلف به راحتی استفاده نمود.

انواع موکت و کاربرد آنها عبارتند از:

  • موکت حرارتی : منازل و محیط های اداری
  • موکت چاپی : بیشتر برای منازل کاربرد دارد
  • موکت تافتینگ : برای منازل و برخی از محیط های رسمی و اداری
  • موکت تایل : صرفا برای محیط های اداری، هتل ها و مکان های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

موکت طرح دار ارزان

موکت طرح دار ارزان قیمت

موکت های طرح دار در بازار از تمامی مواد بالا موجود است. این مسئله می تواند برای خریداران شرایط انتخاب بهتری را فراهم کرده و براساس قیمت سفارش خود را تعیین و آن را تهیه کنند.

در حال حاضر موکت های طرح دار چاپی و حرارتی به دلیل ارزان بودن قیمت، طرفداران زیادی داشته و می توان تقاضای خرید آنها را از شهرهای مختلف ایران شاهد بود. این موکت ها به صورت استاندارد و با مواد اولیه مقاومت تولید شده تا آن طور که باید و شاید مورد استفاده قرار گیرند.

موکت طرح دار ارزان

فروش بی واسطه موکت پارس رشت

پارس رشت یکی از تولید کننده های معتبر و شاخته شده انواع موکت چاپی و حرارتی است. این تولیدی ایده های نوین را در تولیدات خود مد نظر قرار داده و زیباترین طرح ها را برای این منظور انتخاب خواهد کرد.

موکت های پارس رشت در بازرگانی موکت دانیال با کمترین قیمت عرضه شده و فروش آنها در شهرهای مختلف ایران به صورت رولی و خاوری انجام می شود. این اقدام بی واسطه بوده و خریداران می توانند میزان خرید خود را ان طور که باید و شاید مشخص کنند. موکت های پارس را می توان برای محیط های مسکونی انتخاب نموده و از زیبایی آنها نهایت استفاده را برد.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت موکت نمدی ظریف مصور

موکت نمدی ظریف مصور از ثبات رنگی بالایی برخورد دار بوده و به سادگی دچار …

تماس بگیرید