موکت دانیال
خانه / موکت طرح دار / موکت داغی طرح دار | عرضه مستقیم موکت از کارخانه

موکت داغی طرح دار | عرضه مستقیم موکت از کارخانه

موکت داغی طرح دار از جمله پیشنهاداتی ست که بسیاری از شرکت ها آن را مد نظر قرار می دهند. این تولیدات در بازرگانی دانیال به صورت مستقیم از کارخانه عرضه شده و کمترین قیمت را دارند.

موکت داغی طرح دار

کاربردی ترین نوع موکت

موکت ها را می توان از جمله کاربردی ترین و بهترین کفپوش ها دانست. چرا که با قیمت مناسب در دسترس بوده و برای خرید آنها صرف هزینه ای کم کافی است. در این میان خریداران می توانند با بررسی دقیق بهترین نوع موکت ها را شناسایی نموده تا در مکان های مختلف بکار گیرند.

در حال کلی موکت ها به سه دسته تافتینگ، حرارتی و چاپی تقسیم شده و معمولا بیشترین تقاضا را در بازار دارند. در اینجا به معرفی اجمالی این سه دسته می پردازیم:

  • موکت تافتینگ : شامل موکت های لوپ و پرز دار شده که از بهترین الیاف مصنوعی تولید می شوند. طول عمر بالا، نرمی و لطافت از مهمترین مشخص های این نوع موکت بشمار می آید.
  • موکت حرارتی ( داغی ) : موکت هایی با زیر نمد که با الیاف پلی آمید تولید شده و به کمک دستگاه های مخصوص داغ می خورند. این موکت ها از پرکاربرد ترین ها در محیط خانه و اداری است.
  • موکت چاپی : موکت هایی هستند که همانند نوع داغی دارای زیره نمدی و الیاف پلی آمید هستند. با این تفاوت که پس از تکمیل به کمک دستگاه های چاپ، مزین به طرح های زیبا و چشم نوازی می شوند.

موکت داغی طرح دار

انواع موکت داغی طرح دار

توجه به موکت های داغی یا حرارتی در کشورها، به بیش از ۶۰ سال می رسد. زیرا این نوع اولین موکت تولید شده در ایران بوده و به عنوان یک کفپوش بسیار خوب شناحته شده است. لذا در حال حاضر نیز می توان استقبال بسیار خوب از انواع موکت حرارتی در کشور شاهد بود.

این نوع موکت را کارخانه های تخصصی و بزرگ ایرانی تولید و راهی بازار می کنند. لذا خریداران می توانند براساس طرح، رنگ و برند برای خرید موکت حرارتی اقدام کنند.

موکت داغی طرح دار

خرید اینترنتی موکت به قیمت عمده

در حال حاضر توجه به خرید از سایت های اینترنتی افزایش یافته است. به این ترتیب که متقاضیان نیز می توانند از شهرهای مختلف کشور قیمت عمده را استعلام گرفته و پس از انتخاب خوب بهترین ها را در اختیار گیرند.

در حال حاضر خرید اینترنتی موکت از شهرهای مختلف ایران انجام شده و خریداران مختلف می توانند شرکت های عرضه کننده بزرگ را شناسایی کنند. در این میان دسترسی به بهترین سایتها از مهمترین انتظارات بوده و خریداران می توانند نیاز خود را بهتر مشخص کنند.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت موکت نمدی ظریف مصور

موکت نمدی ظریف مصور از ثبات رنگی بالایی برخورد دار بوده و به سادگی دچار …

تماس بگیرید