موکت دانیال
خانه / موکت طرح دار / موکت حرارتی طرح دار | فروش عمده موکت با قیمت روز

موکت حرارتی طرح دار | فروش عمده موکت با قیمت روز

موکت حرارتی طرح دار برای کدام مکان ها تهیه می شود؟ آیا می توان انتظار طول عمر زیاد و کیفیت عالی را از این موکت داشت؟ بهترین مراکز فروش این محصولات کدام شرکت ها می باشند؟

موکت حرارتی طرح دار

تولید موکت حرارتی طرح دار در ایران

موکت حرارتی یا داغی از جمله شناخته ترین نوع کفپوش هایی ست که در ایران از سوی افراد مختلف تهیه می شود. با توجه به اینکه این موکت ها با طرح های متنوع و توسط شرکت های مختلف تولید شده، از سوی خریداران با استقبال خوب همراه است. به همین دلیل افراد زیادی را می توان دید که این تولیدات را با کیفیت عالی و استانداردهای لازم خریداری خواهد کرد.

موکت حرارتی از مواد اولیه پلی اتیلن و پلی آمید تولید شده که هم طول عمر زیادی داشته و هم مصرف کننده ها از نرمی و لطافت آنها راضی خواهد بود. به این ترتیب خریداران می توانند سفارشات خود را براساس کیفیت و مرغوبیت مشخص کنند.

موکت حرارتی طرح دار

برندهای معروف تولید کننده موکت داغی

در ایران کارخانه های مختلف انواع موکت داغی را تولید و راهی بازار خواهد کرد. این تولیدی ها هدف خود را عرضه باکیفیت ترین موکت ها قرار داده و برای این منظور مواد اولیه استاندارد و درجه یک را بکار می گیرند.

از برندهای مهم و شناخته شده موکت حرارتی در ایران می توان موارد زیر را دانست:

  • ظریف مصور
  • ترنج اصفهان
  • صبا
  • پارس رشت
  • موکت تهران

این تولید کننده ها دانش کافی را مد نظر قرار داده و توانسته اند محصولاتی به بازار عرضه کنند که تمامی استانداردها و مزیت ها را در خود داشته باشند.

موکت حرارتی طرح دار

قیمت فروش عمده موکت

در خصوص فروش عمده موکت، قیمت مسئله ای بسیار مهم است. زیرا اغلب خریداران با توجه به قیمت، سفارش عمده محصول داده و این توقع را از مراکز فروش داشته تا باکیفیت ترین تولیدات را در اختیارشان قرار دهند.

فروش انواع موکت را شرکت های ایرانی به صورت مستقیم مد نظر داشته و همواره محصولات زیادی را راهی بازار می کنند. این مراکز سعی در تامین نیاز مشتریان خود با بالاترین کیفیت داشته و همواره طرح های شیک و جدید را معرفی و تامین خواهد کرد.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت مشاوره و خرید محصولات، با ما در تماس باشید:
بازرگانی دانیال
مدیر فروش خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : daniel.carpet507@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت موکت نمدی ظریف مصور

موکت نمدی ظریف مصور از ثبات رنگی بالایی برخورد دار بوده و به سادگی دچار …

تماس بگیرید