موکت دانیال
خانه / موکت اداری / موکت اداری حرارتی | خرید عمده موکت ظریف مصور

موکت اداری حرارتی | خرید عمده موکت ظریف مصور

موکت اداری حرارتی که در شرکت ظریف مصور تولید شده، از جمله بهترین هایی ست که امروزه با کیفیت بالا و قیمت روز در سراسر کشور عرضه می گردد. برای خرید عمده این محصولات می توانید از بازرگانی دانیال کمک بگیرید.

در دنیا مدل های متنوع ای از کفپوش ها برای محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این انتخاب ها بیشتر براساس سلیقه و فرهنگ مردم هر کشور بوده و مسلما باید بهترین ها در دسترس باشد.

در کشور ما و بسیاری از کشورها، موکت به عنوان یکی از بهترین انواع کفپوش ها شناخته شده و افراد زیادی از آنها بهره می گیرند. لذا می توان مدل های بسیار متنوع و زیبایی را در بازار شاهد بود.

موکت اداری حرارتی

موکت از نظر نوع بافت و روش تولید

تولید موکت در شرکت ها و کارخانه های بزرگ به روش های کاملا حرفه ای و با بهره گیری از تکنولوژی روز انجام می شود. این تولیدات که باید در محیط های مختلف بکار گرفته شوند، از نظر بافت و روش تولید متفاوت می باشند. به همین دلیل تنوع زیادی از موکت ها را در بازار می توان دید که از شرایط متفاوت بهره می گیرند.

در این نوشته موکت حرارتی به صورت اجمالی معرفی می شود.

موکت حرارتی:

 1. از جنس مواد اولیه پلی آمید بوده که در برابر عوامل مختلف مانند پاخوردگی و شستشو بسیار مقاوم است
 2. دارای انعطاف کافی به منظور استفاده در محیط های مختلف مانند منازل و دفاتر کار است.
 3. سبک بوده و به راحتی قابل نصب است
 4. برای خرید به صرفه بوده و قیمت مناسب دارد
 5. تنوع زیادی از آن در بازار دیده می شود

موکت اداری حرارتی

بهترین نوع موکت اداری حرارتی

همانطور که می دانید امروزه طرح های متنوع و شیک از انواع موکت حرارتی تولید شده و راهی بازار می شود. این موکت ها به دلیل داشتن استانداردهای کافی در شرایط خوب قرار داشته و مشتریان زیادی به آن اهمیت می دهند.

بهترین نوع موکت اداری را می توان با قدری مشورت از سوی عرضه کننده های تخصصی شناخت. به طوری که به راحتی براساس کیفیت و مرغوبیت قابل شناسایی می باشند.

همانطور که می دانید امروزه شرکت های مختلف در ایران فعالیت داشته و بهترین نوع موکت حرارتی را ارائه می دهند. برخی از این برند ها عبارتند از:

 • ظریف مصور
 • پارس کرج
 • نگین مشهد
 • ماهوت
 • سپاهان
 • رز موکت
 • بن موکت

موکت اداری حرارتی

خرید عمده موکت ظریف مصور

شرکت ظریف مصور با عرضه انواع موکت استاندارد و درجه یک توانسته یکی از برندهای شناخته شده و معتبر در ایران بشمار آید. این تولیدی بهترین ها را با کیفیت عالی تولید و به بازار عرضه می دارد.

بهترین طرح های موکت حرارتی ظریف مصور مانند: مینا، ماهور، اطلس و رادین را افراد زیادی انتخاب نموده و براساس رنگ بندی موجود آنها را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند. این موکت ها با بهترین مواد اولیه تولید شده و می توان طول عمر بالا را شاهد بود.

 

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

موکت اداری تایل

مرکز فروش موکت اداری تایل

موکت اداری تایل محصولی استاندارد برای فضاهای پر رفت و آمد بوده که طول عمر …

تماس بگیرید