مرکز فروش کفپوش رولی در تهران

مرکز فروش کفپوش رولی در شهرهای بزرگ مانند تهران، با ارائه رنگهای متنوع قدرت انتخاب بیشتری به مشتریان خود داده تا براساس محیط مد نظر خود اقدام به خرید کنند.

در کشور امروزه محصولات زیادی ارائه شده که شرایط مطلوب برای استفاده ساخت و ساز دارند. این تولیدات با هدف بهتر شدن محیط تولید شده و استانداردهای لازم موجود در آنها، تاثیر زیادی در طول عمر این تولیدات دارد. کفپوش یکی از تولیداتی ست که با هدف بهره گیری در فضاهای مختلف مسکونی، اداری و تجاری تولید شده اند. این تولیدات با رنگها و طرح های زیبا تولید شده که شرایط انتخاب و بکار گیری را برای افراد مختلف راحت تر خواهد کرد. با توجه به اینکه زیبایی کف محیط، تاثیر قابل توجهی هر فضا داشته و به خوبی به چشم می آید، بهره گیری از کفپوش باکیفیت و درجه یک مانند کفپوش پی وی سی رولی مسئله ای مهم است.

کفپوش رولی پی وی سی

مسلما وقتی به دنبال یک پوشش مناسب و استاندارد برای کف محیط منزل یا فضای اداری خود هستیم، کفپوش پی وی سی یکی از پیشنهاداتی ست که از سوی افراد متخصص به ما خواهد شد. این کفپوش ها که از مواد اولیه نفتی تولید شده اند، دارای استانداردهایی ست که برای مصرف کننده ها جالب توجه اند.

برخی از مهمترین مزایای موجود در کفپوش پی وی سی عبارتند از:

 • تنوع طرح و رنگ
 • دوام بالای آن
 • نصب آسان و سریع
 • دارا بودن قیمت مناسب
 • طول عمر بالا

این کفپوش ها در دو نوع رولی و تایلی تولید شده که شرایط را برای انتخاب مصرف کننده ها راحت تر خواهد کرد. با توجه به اینکه کفپوش باشگاه رولی ضد آب بوده به راحتی در هر فضای قابل نصب بوده، از سوی طراحان و متخصصان دیزاین داخل، مورد توجه قرار گرفته اند.

مرکز فروش کفپوش رولی

موارد کاربردی کفپوش رولی

دوام بالا و خاصیت ضد آب کفپوش رولی سبب شده از این محصول در فضاهای مختلف با کاربردی های متنوع بتوان بهره گرفت. به همین دلیل مصرف کننده هایی که قصد استفاده از یک متریال خوب و استاندارد داشته، به انواع کفپوش رولی توجه ویژه دارند.

در حال حاضر کفپوش رولی برای اهداف مختلف انتخاب و خریداری شده که عبارتند از:

 • فضای مسکونی
 • کف آشپزخانه
 • سرویس های بهداشتی
 • محیط های اداری
 • راهروها
 • کف اتوبوس و تریلی
 • عرشه کشتی

معمولا کفپوش های رولی با عرض 2 متر تولید شده تا نصب و اجرای آن در هر فضا راحت تر شده و به راحتی برش زده شود. این کفپوش ها معمولا با چسب مخصوص بر روی سطوح مختلف نصب شده که به دوام و طول عمر آن کمک زیادی خواهد کرد.

مرکز فروش کفپوش رولی

مرکز فروش کفپوش رولی پی وی سی

کفپوش رولی پی وی سی توسط برندهای مختلف در بازار عرضه می شود. لذا باید در خصوص مزایا و استانداردهای موجود در هر یک از انها اطلاعات کافی بدست آورد. لذا مراجعه به یک مرکز فروش کفپوش رولی این فرصت را ایجاد می کند که بتوان برندهای مختلف را شناسایی و مقایسه نمود. به همین دلیل خریداران عمده و خرده از مراکزی کمک می گیرند که در این راستا فعالیت ویژه دارند.

مجموعه دانیال دیزان با ارائه مدل های متنوع کفپوش رولی پی وی سی و اعلام قیمت آنها با توجه به کیفیت و ضخامت، شرایطی را فراهم کرده تا هر خریدار با در نظر گرفتن نیاز خود اقدام به خرید محصول مد نظر خود کند.

مرکز فروش کفپوش رولی پی وی سی

خرید کفپوش رولی در تهران

همانطور که مشخص است، بسیاری از شرکت ها در شهر تهران در زمینه دیزاین داخلی فضاهای اداری و مسکونی فعالیت دارند. این مراکز همواره بهترین پیشنهاد را به مشتریان خود در مورد متریال های مختلف داده و برای اجرای آنها اقدام می کنند. خرید کفپوش رولی در این شهر زیاد بوده و اجرای آن را در محیط های زیادی می توان دید. از جمله این فضاها خانه ها و دفاتر اداری بوده که از نظر زیبایی نیز اهمیت زیادی دارد. معمولا این تولیدات با طرح چوب و رنگهای مختلف تولید شده که انتخاب را برای افراد مختلف راحت تر خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما