قیمت کفپوش گرانول ورزشی در تهران

قیمت کفپوش گرانول ورزشی با در نظر گرفتن استانداردهای مختلف مانند ضخامت، کیفیت و رنگ مشخص می شود. لذا خریداران شهرهای مختلف کشور همچون تهران، قبل از اقدام به خرید، استعلام می گیرند.

قیمت کفپوش گرانول ورزشی

یک فضای ورزشی یا بازی زمانی می تواند برای همه افراد امنیت لازم را داشته باشد که از کفپوش استاندارد بهره گیرد. چرا که کفپوش ها بسیاری از صدمات و خطرات را کاهش داده و شرایط بسیار خوب برای افراد ایجاد می کنند.

از این رو بهره گیری از کفپوش های ورزشی استاندارد که به صورت تخصصی تولید شده اند، برای فضاهای مختلف اهمیت زیادی دارد. بخصوص تولیداتی که از مواد اولیه لاستیکی تولید شده و استانداردهای کافی را در خود دارند. کفپوش گرانول یکی از این تولیداتی ست که با هدف استفاده برای فضاهای ورزشی و بازی تولید شده اند.

قیمت کفپوش گرانول ورزشی

مزایای استفاده از کفپوش گرانول

مهمترین موضوعی که سبب شده کفپوش گرانول برای فضاهای ورزشی و بازی مورد استفاده قرار گیرد، ایجاد امنیت و جلوگیری از حادثه است. از همین رو استانداردهایی که در یک کفپوش گرانول بکار رفته اهمیت زیادی دارد. اینکه ضخامت محصول و انعطاف پذیری آن مطلوب باشد از موضوعاتی ست که در خرید تاثیر زیادی دارد.

اگر بخواهیم مهمترین مزایای استفاده از کفپوش گرانول را نام ببریم، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • طول عمر زیاد
  • مقاوم در برابر عوامل مخرب
  • قابل استفاده در محیط های باز و بسته
  • شستشوی آسان
  • تنوع رنگ بندی
  • کاهش خطرات به میزان چشمگیر

انواع کفپوش گرانول از نظر رنگبندی

یکی از مهمترین معیارهای انتخاب کفپوش گرانول از سوی خریداران، رنگبندی آن است. چرا که زیبایی ظاهری رنگ اهمیت زیادی داشته و مصرف کننده ها براساس نیاز خود آنها را انتخاب می کننند. لذا تولید کننده ها رنگهای متنوع ای از کفپوش گرانول را به بازار عرضه نموده تا انتخاب برای مصرف کننده ها راحت تر شود.

در حال کلی انواع کفپوش گرانول با رنگهای پایه زیر تولید و ارائه می شوند:

  • اخرایی
  • مشکی
  • زرشکی
  • یشمی

لازم به ذکر است که خریداران محترم می توانند رنگ مد نظر خود را نیز به صورت سفارشی خریداری کنند. در این صورت براساس متراژ خود می توانند رنگهای متنوع ای را در اختیار داشته باشند. مسلما نوع رنگ در قیمت کفپوش گرانول ورزشی تاثیر مستقیم خواهد داشت.

قیمت کفپوش گرانول ورزشی

قیمت کفپوش گرانول ورزشی استاندارد و درجه یک

قیمت کفپوش گرانول ورزشی فاکتوری مهم برای سفارش خرید است. اما باید این مسئله را مد نظر داشته که کیفیت کفپوش نیز متناسب با قیمت آن باشد. به این ترتیب اگر قصد خرید کفپوش گرانول با قیمت پایین را دارید، بهتر است قدری در مورد مرغوبیت و طول عمر آن نیز تحقیق کنید.

مجموعه تولیدی و بازرگانی دانیال، انواع کفپوش گرانول ورزشی را با استانداردهای لازم تولید و با قیمت مناسب در اختیارتان قرار می دهد. در نتیجه شما می توانید رنگ و ضخامت محصول مد نظر خود را تعیین و براساس متراژ خود اقدام به خرید کنید.

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما