موکت دانیال
خانه / کفپوش / کفپوش گرانولی / قیمت کفپوش گرانولی در تهران

قیمت کفپوش گرانولی در تهران

قیمت کفپوش گرانولی با بررسی ضخامت و کیفیت مشخص می شود. لذا در شهرهایی مانند تهران که نمایندگی مختلف اقدام به فروش نموده، قیمت را به صورت رقابتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

نقش کیفیت در انتخاب هر محصول صنعتی اهمیت زیادی دارد. به طوری که یکی از مهمترین فاکتورهای رقابتی شناخته شده و بسیاری از خریداران براساس این موضوع اقدام خواهند کرد. از همین رو معمولا در خصوص مدل های مختلف یک محصول بررسی های لازم به عمل آمده و همواره باکیفیت ترین مدلها خریداری خواهند شد.

در مورد کفپوش ها نیز همین موضوع مطرح بوده و خریداران نیاز خود را در انتخاب و خرید آنها مهم می دانند. در این میان شرکت هایی موفق خواهند بود که کفپوش بهتر و باکیفیت تر را به مشتریان خود معرفی کنند.

تولید کننده انواع کفپوش گرانولی

در حال حاضر کفپوش گرانولی را کارخانه های مختلف در ایران تولید می کنند. این شرکت ها هدف خود را عرضه مدل های جدید با مقاومت بالا قرار داده و در ساختار آنها مواد اولیه درجه یک و استاندارد بکار می گیرند.

در حال حاضر انواع کفپوش گرانولی در انواع زیر تولید و راهی بازار می شود:

  • ٢٠ میل
  • ٢٥ میل
  • ٣٠ میل تخت
  • ٣٠ میل شیار دار
  • ٤٣ میل تخت
  • ٤٣ میل پایه دار
  • ٦٠ میل تخت

مسلما انتخاب و خرید کفپوش گرانولی با در نظر گرفتن ضخامت، مسئله ای بسیار مهم است. زیرا استفاده از کفپوش ها با ضخامت کم برای برخی از محیط ها توصیه نمی شود.

با توجه به اینکه دسترسی مصرف کننده ها به بهترین کفپوش در ایران فراهم شده، به راحتی می توانند از مدل های جدید اقدام به خرید نمایند. در این میان باکیفیت ترین و بهترین انواع کفپوش بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.

کفپوش گرانولی یک در یک متر

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در مورد انواع کفپوش گرانولی، ابعاد هر تایل هست. چرا که در انواع مختلف تولید و راهی بازار می شوند. یکی از ابعاد استاندارد و کاربردی کفپوش گرانولی، یک در یک متر بوده که برای فضاهای مختلف ورزشی مانند سالن های بدنسازی کاربردی است.

با توجه به اینکه کفپوش گرانولی باید در کف محیط به خوبی فیکس شود، مسلما ابعاد آن نیز مهم بوده و باید تایلها دارای سایز استاندارد باشند. در حال حاضر کفپوش گرانولی یک در یک متر را می توان از مارک های خوب ایرانی نیز خریداری نمود. این تولیدات از مارک های خوب ایرانی و خارجی موجود بوده که باید قیمت آنها قبل از خرید استعلام گرفته شود.

قیمت کفپوش گرانولی
قیمت کفپوش گرانولی

قیمت کفپوش گرانولی باکیفیت

همانطور که می دانید، کفپوش گرانولی باکیفیت همیشه با قیمت بالاتر در بازار عرضه می گردد. چرا که در تولید آنها از متریال بهتر بهره گرفته شده و مسلما طول عمر زیادی خواهند داشت. در این میان دسترسی شرکت ها به مراکز عرضه کننده کفپوش گرانولی کمک زیادی به شناخت محصول خواهد داشت.

بازرگانی دانیال در خصوص فروش کفپوش گرانولی با قیمت روز تلاش نموده و تولیداتی را به بازار عرضه می دارد که تمامی استانداردها و مزیت ها را داشته باشد. لذا خریداران برای سفارش این کفپوش ها می توانند با ما در ارتباط بوده و محصولاتی درجه یک و باکیفیت را خریداری نمایند.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

کفپوش گرانولی رولی

فروش کفپوش گرانولی رولی باشگاه

کفپوش گرانولی رولی به منظور استفاده در باشگاه های مختلف با ضخامت های مختلف تولید …

تماس بگیرید