موکت دانیال
خانه / کفپوش / کفپوش لمینت / قیمت کفپوش پارکت لمینت ضد آب

قیمت کفپوش پارکت لمینت ضد آب

پارکت لمینت ضد آب محصولی بسیار مقاوم که با اطمینان خاطر می توان آن را در محیط هایی با رطوبت بالا بکار برد. قیمت این کفپوش ها بستگی به برند و کیفیت آنها متفاوت بوده و مصرف کننده ها آنها را براساس نیاز خود تهیه می کنند.

ایران از جمله کشورهای در حال پیشرفت بوده که در صنایع مختلف رشد بسیار خوبی داشته است. لذا می توان تغییرات زیادی را در حوزه تولید محصولات مختلف شاهد بود. تا جایی که این محصولات به استانداردهای جهاتی نزدیک شده و مصرف کننده ها می توانند بهترین تولیدات را تهیه و بکار گیرند.

در خصوص کفپوش ها نیز این مسئله به خوبی دیده می شود. به طوری که شرکت های تخصصی و حرفه ای به این تولیدات اهمیت زیادی داده و همواره استانداردهای جهانی را در این خصوص مد نظر قرار می دهند. بالا رفتن کیفیت کفپوش ها از جمله موضوعات محسوس بوده که امروزه برای خریداران از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

پارکت لمینت ضد آب

بهترین نوع کفپوش کدام است؟

در انتخاب و خرید کفپوش ها مسئله کیفیت از اهمیت زیادی برخوردار است. به طوری که اغلب خریداران به دنبال شناخت بهترین تولیدات بوده و برای تهیه آنها از شرکت های تخصصی کمک می گیرند.

بررسی شاخصه های مختلف برای تهیه کفپوش استاندارد و باکیفیت اهمیت زیادی دارد. از مهمترین این شاخصه ها عبارتند از:

 • کیفیت متریال اولیه
 • روش تولید استاندارد و تخصصی
 • ثبات رنگ در برابر عوامل مختلف
 • جلوگیری از رطوبت
 • عایق بودن صدا و سرما
 • رنگ بندی و زیبایی آن
 • روش نصب و اجرا
 • قیمت محصول

در حال حاضر کفپوش های مختلف را می توان با فاکتورهای بالا بررسی نموده و سعی در خرید بهترین نوع آن داشت. در این میان تولیدات استاندارد و درجه یک بیشترین استقبال را دارند.

پارکت لمینت ضد آب

کفپوش های لمینت را بهتر بشناسید

یکی از کفپوش های استاندارد و به مراتب باکیفیت که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده، نوع لمینت بوده که از چند لایه تخصصی تولید شده است. هر یک از این لایه ها با هدفی در نظر گرفته شده که در کنار یکدیگر تشکیل محصولی درجه یک و مقاوم را می دهند.

مهمترین مزیت این کفپوش ها در مقایسه با پارکت های چوبی، مقاومت بالا در برابر رطوبت بوده و اینکه هیچگونه تغییر شکلی در مجاورت با رطوبت نخواهند داشت. به همین دلیل در مکان های مختلف به راحتی قابل استفاده بوده و هیچگونه خرابی نخواهند داشت.

پارکت لمینت ضد آب

باکیفیت ترین پارکت لمینت ضد آب

پارکت لمینت ضد آب یا همان کفپوش لمینت از تولیداتی ست که با مطالعه فراوان و با بهره گیری از دانش روز تهیه شده اند. از این رو در برابر بسیاری از عوامل مخرب مقاومت بالایی داشته به هیچ عنوان رطوبت به آنها آسیبی وارد نمی کند. در حال حاضر این تولیدات با بالاترین کیفیت تولید شده و کارخانه های ایرانی در این خصوص تلاش خود را بکار گرفته اند.

با توجه به اینکه قبل از نصب پارکت لمینت ضد آب از یه لایه فومی به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت بهره گرفته می شود، مسلما در افزایش طول عمر آنها نقش مهمی دارد. در حال حاضر شرکت های معتبر و تخصصی به این محصولات اهمیت داده و آنها را برای محیط های مختلف تولید می کنند. از مکان هایی که می توان کفپوش لمینت را در آن بهره گرفت، عبارتند از:

 • منازل مسکونی
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • سینما
 • مجتمع های تجاری
 • دفاتر اداری

پارکت لمینت ضد آب

قیمت روز کفپوش لمینت در بازار

اگر به قیمت های موجود از انواع کفپوش لمینت در بازار دقت شود، می توان تنوع زیادی از این محصول را شاهد بود. چرا که عوامل مختلف در تعیین این فاکتور اهمیت داشته و معمولا خریداران به این موضوعات اهمیت زیادی می دهند. در حال حاضر می توان شاهد تقاضای قابل توجهی برای انواع کفپوش لمینت ایرانی شاهد بود. چرا که این محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می شوند.

مجموعه دانیال با تکیه بر دانش دقیقی از بازار، برندهای معتبر کفپوش لمینت را به مشتریان خود معرفی نموده و در تامین نیازشان بیشترین تلاش را خواهد داشت. لذا خریداران می توانند با صرف زمان کم و کسب اطلاعات کافی از محصولات این بازرگانی، بهترین ها را خریداری و مورد استفاده قرار دهند.

جهت مشاوره و خرید محصولات، با ما در تماس باشید:
بازرگانی دانیال
مدیر فروش خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : daniel.carpet507@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کفپوش لمینت ایزوفام

نمایندگی فروش کفپوش لمینت ایزوفام

کفپوش لمینت ایزوفام یکی از برندهای معتبر ایرانی ست که با مواد اولیه استاندارد و …

تماس بگیرید