موکت دانیال
خانه / کفپوش / کفپوش تاتامی / قیمت کفپوش تاتامی مهد کودک

قیمت کفپوش تاتامی مهد کودک

کفپوش تاتامی مهد کودک از جمله کفپوش هایی بشمار می آید که استانداردهای لازم را به منظور استفاده در محیط آموزشی و بازی دارد. این کفپوش ها براساس کیفیت و ضخامت قیمت گذاری خواهند شد.

یکی از اساسی ترین نیازها در هر محیط کفپوش متناسب بوده که بتوان تاثیرات آن را به خوبی شاهد بود. چرا که این تولیدات به گونه ای ساخته و راهی بازار می شوند که با نیاز مصرف کننده ها سازگاری داشته و آنها را به هدفشان برسانند.

در حال حاضر کفپوش های ورزشی و آموزشی معمولا از مواد اولیه پلاستیکی تولید می شوند. زیرا این متریال هم طول عمر بسیار خوب داشته و هم از صدمات به میزان قابل توجهی جلوگیری خواهد کرد. به همین دلیل در ضخامت های متنوع تولید شده و هر مجموعه با توجه به نیاز خود این محصولات را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.

ساختار کفپوش تاتامی چگونه است؟

یکی از مهمترین و شناخته ترین انواع کفپوش های ورزشی که در محیط های مختلف کاربرد داشته و تاثیرات بسیار خوبی دارد، کفپوش تاتامی است. این نوع کفپوش از مواد اولیه فومی و پلاستیکی تولید شده و به شدت ارتجاعی هستند.

با توجه به اینکه مرغوبیت کفپوش تاتامی مسئله ای جدی برای مصرف کننده ها بشمار می آید، در حال حاضر سعی در شناسایی و خرید باکیفیت ترین مدل ها دارند. در این صورت می توان شاهد تاثیرات بسیار خوب از کفپوش تاتامی در کاهش صدمات شاهد بود.

از مهمترین استانداردها که در انواع کفپوش تاتامی باید مد نظر گرفته شده عبارتند از:

  • ضخامت
  • ابعاد تایل
  • نوع کاربرد
  • کیفیت
  • رنگ بندی
  • طرح دار بودن

با توجه به اینکه تاتامی در اغلب مجموعه های آموزشی و بازی کاربرد داشته، در مدل های متنوع و با طرح های شیکل تولید می شوند.

بهترین کفپوش تاتامی مهد کودک

کفپوش تاتامی مهد کودک یکی از انواع تولیداتی ست که به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی تولید می شود. این نوع کفپوش به گونه ای ساخته شده که علاوه بر جلوگیری از صدمه دیدن کودکان، دارای مزیت های آموزشی نیز هستند.

خوشبختانه در ایران انواع کفپوش تاتامی با متریال استاندارد و درجه یک تولید شده تا مصرف کننده ها به راحتی آنها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند. با توجه به اینکه در فعالیت های روزانه کودکان، احتمال زمین خوردن وجود دارد، در تولید کفپوش تاتامی دقت زیادی شده تا این صدمات را به میزان چشمگیری کاهش دهند.

کفپوش تاتامی مهد کودک
کفپوش تاتامی مهد کودک

قیمت روز تاتامی ایرانی

با آنکه در گذشته بخش زیادی از کفپوش های تاتامی از دیگر کشورها وارد شده، اما در حال حاضر می توان فعالیت کارخانه های تخصصی ایرانی را در این رابطه به خوبی شاهد بود. این تولیدات کاملا استاندارد بوده و می توان با کیفیت مناسب آنها را تهیه نمود.

مجموعه دانیال با اعلام قیمت روز تاتامی و معرفی هر چه بهتر برندهای ایرانی، توانسته دسترسی خریداران را به این تولیدات راحت کند. ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب از تعهدات این مجموعه بوده و همواره بهترین تولیدات را با استانداردهای لازم راهی بازار خواهد کرد.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

کفپوش تاتامی 30 میل

خرید اینترنتی کفپوش تاتامی ۳۰ میل

کفپوش تاتامی ۳۰ میل دارای استانداردهای لازم بوده که می توان در سالن های ورزشی …

تماس بگیرید