موکت دانیال
خانه / موکت پرز بلند / قیمت موکت پرز بلند ارزان

قیمت موکت پرز بلند ارزان

موکت پرز بلند ارزان مورد انتخاب بسیاری از مصرف کننده ها قرار می گیرد. زیرا با هزینه کمتری امکان خرید آنها وجود داشته و در طرح های متنوع در بازار موجود است.

موکت یکی از مهمترین موضوعات در هر خانه، بهره گیری از بهترین لوازم به منظور دیزاین است. به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد چیدمان داخلی منازل را براساس جدیدترین ایده های نوین انتخاب نموده و بهترین تولیدات را به بازار عرضه می دارند. در این میان مدل های متنوع ای از کفپوش ها در دسترس آنها بوده که مسلما بهترین ها را انتخاب و مورد استفاده قرار دهند.

موکت ها از جمله کفپوش های بسیار ایده آل برای محیط های مسکونی بوده که با مواد اولیه طبیعی و مصنوعی تولید می شوند. از این رو امروزه تنوع بسیار خوب از انواع موکت در بازار دیده شده که با بهره گیری از دانش روز تولید شده اند.

برخی از موکت های مسکونی عبارتند از:

 • موکت پرز بلند
 • موکت چاپی
 • موکت حرارتی
 • موکت لوپ
 • موکت شاگی

موکت پرز بلند ارزان

ویژگی های موکت پرز بلند یا تافتینگ

یکی از بهترین انواع موکت که در حال حاضر مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده، موکت پرز بلند بوده که یکی از انواع تافتینگ است. داشتن پرز با ارتفاع بیش از ۶ میلیمتر در این موکت ها، سبب شده بسیاری از خریداران آنها را انتخاب و در بخش های مختلفی استفاده کنند.

از مهمترین فاکتورهایی که سبب شده موکت پرز بلند محبوبیت زیادی در میان مصرف کننده ها کسب کند عبارتند از:

 • نرمی و لطافت بیشتر
 • طول عمر زیاد
 • بافت عالی
 • قابلیت شستشو
 • عایق سرمایشی
 • عدم ایجاد حساسیت

در دهه اخیر موکت پرز بلند جایگاه ویژه ای میان مصرف کننده های ایرانی و دیگر کشورها کسب کرده و توانسته به عنوان یکی از کفپوش ها مطرح شود.

موکت پرز بلند ارزان ایرانی

تولید موکت پرز بلند در ایران بیش از دو دهه مورد توجه قرار گرفته است. زیرا آشنایی بیشتر مردم با این موکت ها سبب شده تقاضای زیادی از آنها در بازار دیده شود. از این رو کارخانه های مختلف این نوع موکت را تولید نموده و با شرایط عالی در بازار عرضه می دارند. موکت پرز بلند ایرانی که بیشتر با برندهای آرتا، ظریف مصور و پالاز در بازار شناخته شده، از بهترین متریال و الیاف تولید شده که طول عمر بسیار زیادی خواهند داشت. همین امر سبب شده علاوه بر بازار داخلی، در دیگر کشورها نیز تقاضای زیادی داشته باشند.

دسترسی به موکت پرز بلند ارزان را سایت های مختلفی اینترنتی فراهم کرده اند. اما بی شک بسیاری از خریداران به دنبال مراکز معتبر بوده تا بتوانند خرید خود را بی واسطه و مستقیم انجام دهند.

قیمت روز موکت تافتینگ

قیمت روز موکت تافتینگ

در فرایند تولید موکت تافتینگ از دستگاه های مدرن و پیشرفته استفاده می شود. بعلاوه متریال بکار رفته در زمینه تولید این موکت ها به گونه ای ست که سبب بالا رفتن طول عمر آنها شده و مسلما برای بسیاری از مصرف کننده ها جالب توجه است.

در حال حاضر موکت تافتینگ یکی از بهترین تولیدات برای بکار رفتن در کف مکان های مختلف بوده و همواره استفاده ویژه ای از آنها می توان برد. این موکت ها با قیمت مشخص که براساس شاخصه هایی مانند ارتفاع پرز، کیفیت و رنگ تعیین شده، در بازار عرضه می گردند.

در خصوص اطلاع از قیمت روز موکت تافتنیگ، بازرگانی دانیال همواره در دسترس بوده و برندهای مختلف را پیشنهاد می دهد. این مجموعه شرایط همکاری خوبی را با مشتریان خود فراهم نموده و در اسرع وقت موکت را در شهرهای مختلف کشور عرضه خواهد نمود.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

موکت پرز بلند طوسی

موکت پرز بلند طوسی | فروش انواع موکت ظریف مصور

موکت پرز بلند طوسی از جمله زیباترین هایی ست که شرکت های ایرانی مانند ظریف …

تماس بگیرید