موکت دانیال
خانه / موکت تایل / قیمت موکت تایل اداری

قیمت موکت تایل اداری

قیمت موکت تایل اداری براساس شاخصه هایی مانند کیفیت، طول عمر و میزان تردد مشخص می شود. لذا قبل از خرید میان تولیدات مختلف مقایسه ای دقیق انجام شده تا استانداردهای مختلف بررسی گردد.

امروزه محیط های زیادی هستند که با بهره گیری از موکت ها دیزاین می شوند. زیرا این تولیدات هم از طول عمر بالا برخوردار بوده و هم می توان زیباترین دیزاین را با این موکت ها داشت. بخصوص در فضاهای اداری و تجاری که امروزه با مدرن ترین طرح ها فضاسازی شده و موکت های اداری در این محیط ها خود را به زیبایی نشان می دهند.

اما سوال اینجاست که چه نوع موکت را باید برای فضای اداری انتخاب کرد؟ چه فاکتورهایی را باید در هنگام خرید این موکت ها مورد توجه قرار داد؟ بهترین مراکز برای خرید این موکت ها کدامند؟

قیمت موکت تایل

معرفی موکت تایل برای محیط های اداری

موکت تایل محصولی تخصصی ست که برای فضاهای اداری تولید شده و در آنها استانداردهای مختلف دیده می شود. این موکت ها که از طول عمر بالا برخوردارند، از بافت لوپ بهره گرفته که در آنها از الیاف پلی آمید و پلی پروپیلن استفاده شده است. لذا کاربرد آنها در اغلب فضاهای اداری و پر تردد توجیه داشته و از آنها استقبال می شود.

همانطور که از نام موکت تایل پیداست، این نوع موکت به صورت رولی نبوده و در تایل هایی با ابعاد مشخص تولید می شوند. از این رو می توان براساس سلیقه رنگها و طرح های مختلف این موکت ها را انتخاب نموده و در فضاهای اداری بکار گرفت.

از مهمترین مزایایی که در موکت تایل اداری وجود داشته عبارتند از:

  • قابلیت شستشوس آسان
  • قابلیت تعویض با هزینه کم
  • تنوع رنگ و طرح زیاد
  • مقاوم در برابر تردد
  • مقاوم در برابر حرکت چرخ های صندی
  • قابل نصب بر روی سطوح مختلف
  • ضد الکتریسیته ساکن
  • عایق صدا و گرما

قیمت موکت تایل

مزایای استفاده از موکت های تایل

اغلب افراد که شناخت دقیقی از موکت تایل نداشته، قدری در انتخاب و استفاده آنها مردد هستند. لذا نیاز است که شناخت دقیق تری از مزایای مختلف این موکت کسب کنند.

در بالا به برخی از مزایای موکت تایل اشاره شد. به منظور معرفی بیشتر این موکت می توان به ساختاری تخصصی آن نیز پرداخت. در این موکت ها از لایه پی وی سی بهره گرفته شده که سهم زیادی در افزایش طول عمر آن خواهد داشت. بعلاوه کمک زیادی به عایق بودن آن در برابر صدا و سرما کرده که به راحتی برای فضاهایی با وسعت زیاد نیز استفاده می شود.

قیمت موکت تایل

بهترین موکت تایل ایرانی

فعالیت تولید کننده های موکت تایل در ایران این اجازه را داده که خریداران قدرت انتخاب بیشتری در خصوص این محصولات داشته باشند. به این ترتیب که هم قیمت این محصولات کمتر بوده و هم می توان در متراژ بالا به صورت سفارش نیز آنها را تولید کرد.

استفاده از بهترین مواد اولیه در موکت تایل ایرانی و نیز رعایت استانداردهای جهانی در این محصولات، سبب افزایش توجه به این محصولات از سوی مصرف کننده ها شده است. به طوری که در اغلب مواقع این تولیدات در مقایسه با برندهای وارداتی ترجیح داده شده و انتخاب می شوند.

قیمت موکت تایل

قیمت موکت تایل اداری خارجی و ایرانی

یکی از مهمترین شاخصه ها در تعیین قیمت موکت تایل اداری، خارجی یا ایرانی بودن آن است. چرا که معمولا به منظور توزیع برندهای وارداتی در بازار ایران، هزینه بیشتری مد نظر گرفته شده و این مسئله در قیمت آن نیز اثر گذار است. به همین دلیل مشورت گرفتن از مجموعه های معتبر که شناخت کامل از این تولیدات داشته اهمیت زیادی دارد.

بازرگانی دانیال قیمت موکت تایل براساس برند تولید کننده اعلام نموده و همکاری ویژه ای با مشتریان خود در سراسر کشور دارد. این مجموعه نمایندگی رسمی برندهای ایرانی و خارجی بوده و براساس قیمت مشخص این تولیدات را ارائه می دهد.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

خرید موکت تایلی

خرید موکت تایلی | بهترین مدل موکت هتلی

خرید موکت تایلی این اجازه را به مجموعه های تخصصی داده تا بتوانند بهترین دیزاین …

تماس بگیرید