قیمت عمده کفپوش پی وی سی رولی

کفپوش پی وی سی رولی یکی از انواع کفپوش های متعارفی ست که با مواد اولیه استاندارد تولید شده و طول عمر بسیار خوبی دارد. قیمت عمده این کفپوش چوبی توسط شرکت های عرضه کننده به صورت مستقیم اعلام می شود.

کفپوش پی وی سی رولی

امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا کفپوش های کلاسیک جایگاه خود را به تولیدات مدرن داده و اغلب مصرف کننده ها مدل های جدید را می پسندند. چرا که این تولیدات جلوه بهتری به محیط داده و دارای طول عمر بیشتری هستند. در حال حاضر جدیدترین طرح ها با در نظر گرفتن متد های روز دنیا تولید شده و با استقبال خوب در بازار همراه شده است.

در ایران نیز با توجه به اینکه جدیدترین و مدرن ترین نوع کفپوش ها با کیفیت بالا عرضه شده و بسیاری از مصرف کننده ها براساس انتظار و نیاز خود آنها را تهیه خواهند کرد. با توجه به مدرن بودن این کفپوش ها، می توان انتظار بیشتری از تاثیرات آنها بر روی محیط داشت.

مزایای کفپوش پی وی سی

مسلما همه کسانی که قصد بهره گیری از دیزاینی زیبا در محیط خانه و محل کار خود داشته باشند، بهره گیری از یک متریال باکیفیت و زیبا را برای کف مهم می دانند. در این میان کفپوش پی وی سی یکی از گزینه هایی ست که با قیمت مناسب در دسترس بوده و برای فضاهای مختلف قابل اجرا می باشد. این کفپوش ها که از جنس مواد نفتی تولید شده، نظر مصرف کننده های زیادی را به خود جلب کرده است.

از مهمترین مزایای کفپوش پی وی سی می توان موارد زیر را نام برد:

 • طول عمر زیاد
 • قابلیت نصب و اجرای آسان
 • شستشوی سریع
 • ضد آب بودن
 • دارا بودن طرح ها و رنگهای متنوع
 • داشتن وزن کم
 • قیمت مناسب

کفپوش پی وی سی رولی

تولید کننده انواع کفپوش پی وی سی

کفپوش پی وی سی یکی از مدرن ترین و بهترین تولیداتی ست که با بهره گیری از مواد اولیه درجه یک تولید و راهی بازار می شود. این کفپوش ها با ضخامتی استاندارد تولید شده تا هم طول عمر بالا داشته و هم جایگزین بسیار خوب برای دیگر کفپوش ها باشد.

در ایران نیز تولید کننده های کفپوش پی وی سی با در نظر گرفتن موضوعات زیر اقدام به تولید می کنند:

 • انتخاب بهترین مواد اولیه
 • روش تولید تخصصی و استاندارد
 • بهره گیری از رنگ باکیفیت
 • توجه به طرح های پرتقاضا
 • نوع کاربرد
 • طول عمر بالا
 • نصب آسان و سریع

این محصولات به خوبی توانسته اند جایگاه خوبی را کسب کرده و سبب کاهش توجه به برندهای وارداتی شده اند. کفپوش برچسبی رولی معمولا در دو نوع تمام پی وی سی و پشت نمدی تولید می شوند.

کفپوش رولی تمام پی وی سی

همانطور که اشاره شد، یکی از انواع کفپوش رولی نوع تمام پی وی سی بوده که پشت آن نیز از جنس پی وی سی بهره گرفته شده است. این نوع کفپوش را می توان با چسب صنعتی نصب کرد که باعث می شود ماندگاری و دوام آن نیز افزایش یابد. اما برخی از مصرف کننده ها، علاقه ای به چسباندن کفپوش رولی نداشته تا در صورت لزوم بتوانند آن را جا به جا کنند. در این صورت کفپوش رولی تمام پی وی سی گزینه ای بسیار خوب بوده و درچار لغزش نخواهد شد. این کفپوش را می توان در مدل ها و طرح های متنوع و رنگبندی های زیبا خریداری نمود. در این صورت می توان در فضاهای اداری و مسکونی از آن بهره گرفته و زیبایی منحصر به فردی در محیط ایجاد کرد.

کفپوش پی وی سی رولی

بهترین مدل کفپوش پی وی سی رولی

کفپوش پی وی سی رولی از جمله بهترین هایی ست که امروزه توسط شرکت های ایرانی تولید و راهی بازار می شود. با در نظر گرفتن اینکه کفپوش پی وی سی رولی دارای عرضی ثابت و استاندارد است، به راحتی برای مکان های مختلف قابل نصب بوده و هزینه ها را کاهش می دهد.

در حال حاضر جدیدترین مدل های کفپوش پی وی سی با رنگهای مختلف تولید شده تا به راحتی با محیط ست شوند. این تولیدات می توانند با دیگر لوازم محیط تناسب رنگ پیدا نموده و مسلما در زیبایی تاثیرات زیادی داشته باشد. از همین رو در سالهای اخیر توجه به این کفپوش ها افزایش یافته و می توان تقاضای زیادی از آنها از شهرهای مختلف کشور شاهد بود.

کفپوش رول پی وی سی

قیمت روز کفپوش PVC

مسلما قیمت شاخصه ای ست که برای مصرف کننده ها اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل در هنگام خرید کفپوش PVC نیز به این مسئله دقت فراوان شده و معمولا از مجموعه های مختلف استعلام گرفته می شود. بی شک قیمت کفپوش ها باید متناسب با کیفیت اعلام گردد. از همین رو متقاضیان باید در خصوص مقایسه قیمت ها دقت داشته و برندهای مختلف را بررسی کنند.

بازرگانی دانیال با عرضه کفپوش PVC از نوع درجه یک و استاندارد توانسته نیاز مشتریان خود را در سراسر ایران فراهم کند. این متقاضیان می توانند با در نظر گرفتن موضوعاتی مانند رنگ، کیفیت و نوع کاربرد این کفپوش ها را تهیه کنند.

کفپوش پی وی سی رولی

نمایندگی کفپوش pvc در تهران

تهران یکی از مهمترین بازارها برای عرضه انواع کفپوش pvc است. در این شهر از تولیدات پی وی سی رولی و تایلی برای فضاهای مختلف اداری و مسکونی استفاده می شود. این تولیدات در رنگبندی های مختلف تولید شده تا براساس انتظار و نیاز افراد خریداری و مورد استفاده قرار گیرند. از این رو در سالهای اخیر می توان شاهد استفاده از این کفپوش ها برای تغییر در دیزاین داخلی محیط های بازسازی شده نیز هستیم.

مجموعه دانیال دیزاین نمایندگی رسمی بهترین برندهای کفپوش پی وی سی بوده و برای انتخاب بهترین ها مشاوره ای تخصصی ارائه می کند. از آنجا که قیمت و هزینه برای خرید این کفپوش ها اهمیت داشته، همواره خریداران می توانند با بررسی پیشنهادات مختلف ما، بهترین سفارش را داشته باشند.

نمایندگی کفپوش pvc در تهران

قیمت کفپوش پی وی سی

قیمت کفپوش پی وی سی شاخصه ای بسیار مهم بوده که معمولا از سوی خریداران استعلام می شود. این موضوع که متناسب با کیفیت و مرغوبیت محصول تعیین شده، دارای بازه مختلف بوده و معمولا مراکز فروش محصولات باکیفیت را به فروش رسانده و استانداردهای موجود در آنها را اعلام داشته تا خریداران انتخاب بهتری داشته باشند.

در مورد مقایسه قیمت کفپوش پی وی سی باید نوع رولی و تایلی را مورد توجه قرار داد. به این ترتیب تفاوت و تنوع قیمت نیز مشخص بوده و خریداران می توانند براساس نیاز خود اقدام کنند. مسلما خریداران همواره به دنبال محصولاتی هستند که استاندارهای لازم را در خود داشته و البته قیمت مناسب داشته باشند.

قیمت کفپوش پی وی سی

قیمت کفپوش پی وی سی رولی

بسیاری از افرادی که کفپوش پی وی سی رولی را تجربه کرده اند، به خوبی از دوام و کیفیت این محصول اطلاع دارند. با توجه به اینکه این تولیدات از مواد اولیه باکیفیت تولید شده اند، ضد آب بوده و از نظر ثبات رنگ نیز شرایط بسیار خوبی دارا می باشند. از این رو کفپوش پی وی سی رولی را می توان در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار داد.

برخی از بهترین مکان ها برای استفاده از کفپوش پی وی سی عبارتند از:

 • محیط خانه
 • محیط اداری
 • مغازه ها
 • فروشگاه ها
 • مراکز آموزشی
 • مراکز درمانی

مناسب بودن قیمت کفپوش پی وی سی را می توان یکی از مهمترین مزیت هایی دانست که در افزایش فروش آنها تاثیر داشته و افراد مختلف آنها را بکار می گیرند.

قیمت کفپوش پی وی سی رولی

قیمت کفپوش رولی pvc

همانطور که می دانید کفپوش رولی از مواد اولیه pvc تولید شده است. لذا با این نام نیز در بازار شناخته شده و بسیاری از خریداران به دلیل شناخت آن اقدام به خرید می کنند. با توجه به اینکه قیمت کفپوش رولی مطابق با کیفیت و ضخامت آن مشخص می گردد، خریداران باید به مزایای موجود در محصول دقت زیادی داشته باشند. به طوری که هم استانداردهای کافی در این محصول موجود بوده و هم به درستی ارزش گذاری شده باشد.

در حال حاضر انواع مختلفی از کفپوش pvc در بازار ایران عرضه شده که دارای مزایای لازم بوده و از نظر خریداران مورد تایید هستند. این تولیدات را می توان برای استفاده در فضاهایی مانند خانه و محیط اداری مورد استفاده قرار داد. به طوری که هم دوام مورد انتظار را داشته و هم زیبایی آنها سبب شیک تر شدن محیط گردد.

 

10

 1. درود
  روزتون زیبا
  مقاله ای بسیار مفید بود
  سوالی که واسم پیش اومد اینکه که میشه از کفپوش رولی پی وی سی واسه محیط های مرطوب مثل سرویس های بهداشتی هم استفاده کرد؟

  • سلام وقتتون بخیر
   با توجه به مقاومت کفپوش پی وی سی در برابر رطوبت، مشکلی برای اسفاده از این محصولات برای فضاهای مرطوب نیست
   البته بهتر است از کفپوش هایی با ضخامت 3 میل استفاده کنید
   موفق باشید

  • سلام و عرض اجترام خدمت شما
   واسه این متراژ می تونیم در خدمتتون باشیم
   در نظر داشته باشید که فروش کفپوش رولی پی وی سی به صورت رول کامل 24 یا 40 متر مربع است.
   موفق باشید

  • سلام روزتون بخیر دوست عزیز
   کفپوش های پی وی سی مجارستان و کره ای که برای مکان های پر تردد مناسب هستند رو می تونین تهیه کنید
   البته اگر به دنبال قیمت مناسب تر هستید، برندهای ایرانی نیز مورد تایید ماست
   موفق و پیروز باشید

   • سلام کفموش رولی واسه مهد کودک میخوام سبزوار ساکن ام چطور باید تهیه کنم

 2. سلام کف پوش رولی طرح پارکت طوسی رولی چند و از کجا باید تهیه کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • سلام وقت شما بخیر
   لطفا با واحد فروش تماس بگیرید تا در مورد کفپوش رولی شما رو راهنمایی کنند
   موفق باشید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما