موکت دانیال
خانه / کفپوش / کفپوش pvc / قیمت بهترین کفپوش pvc طوسی

قیمت بهترین کفپوش pvc طوسی

کفپوش pvc طوسی در طیف روشن و تیره تولید شده تا بتوان با در نظر گرفتن محیط آن را تهیه و استفاده کرد. قیمت این کفپوش ها با توجه به برند متفاوت بوده و می توان بهترین مدل ها را خریداری نمود.

مسلما یک محیط چه خانه یا یک مجموعه اداری، پس از مدتی نیاز به تغییرات دارد. چرا که محیط تکراری می تواند تاثیر منفی بر روی افراد گذاره و بهتر است پس از مدتی در محیط تغییرات ایجاد شود. از این رو متریال های مختلف برای ایجاد یک تغییر اساسی و البته کاربردی تولید شده و در دسترس قرار گرفته است.

کفپوش pvc را می توان یکی از این تولیدات دانست. این نوع کفپوش همانطور که از نامشان مشخص است، از مواد اولیه پلاستیکی تولید شده که بسیار انعطاف پذیر هستند.

کفپوش pvc طوسی

آنچه که باید در مورد کفپوش pvc باید بدانید

زیبایی ظاهری و انعطاف پذیری کفپوش های pvc از مهمترین شاخصه هایی ست که در خصوص فروش آنها کمک زیادی کرده است. این تولیدات معمولا با ضخامت ۱٫۵، ۲ و ۳ میل تولید شده که مسلما از نظر دوام و مقاومت متفاوت هستند. معمولا کفپوش pvc که با ضخامت ۱٫۵ تولید شده، مناسب مکان های کم تردد بوده و از نظر قیمتی نیز مناسب تر هستند. اما باید برای مکان های پر تردد از ۲ و ۳ میل بهره گرفته شود.

کفپوش pvc در دو نوع تایلی و رولی تولید شده که باز هم کمک زیادی با انتخاب مصرف کننده ها می کند. به این ترتیب که خریداران می توانند با در نظر گرفتن نیاز و سرمایه خود این کفپوش ها را تهیه و بکار گیرند. عموما ابعاد کفپوش pvc تایلی ۱۵*۹۰ سانت بوده و کفپوش pvc رولی با عرض ۲ متر و طول ۱۲ متر تولید می شوند.

کفپوش pvc طوسی

استفاده از کفپوش pvc برای محیط اداری

محیط های اداری و رسمی از مهمترین مکان ها برای استفاده از کفپوش pvc بشمار می آیند. این فضاها معمولا تردد زیادی داشته و باید هر روز به صورت نظم نظافت شوند. با توجه به اینکه کفپوش pvc قابلیت شستشو داشته و به راحتی نظافت می شوند، یکی از بهترین گزینه ها برای فضاهای اداری هستند.

بعلاوه قیمت کفپوش pvc در مقایسه با دیگر کفپوش ها مناسب بوده و می توان با بودجه کمتر آن را تهیه نمود. از این رو بیشتر اوقات برای فضاهای اداری و حتی تجاری نیز این تولیدات مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه زیبایی ظاهری این کفپوش های pvc نیز مورد توجه بوده، برای این فضاها بیشترین کاربرد را دارند.

کفپوش pvc طوسی

قیمت کفپوش pvc طوسی و دیگر رنگ ها

همانطور که اشاره شد، زیبایی رنگ کفپوش pvc از جمله ویژگی های مهمی ست که برای خریداران مورد توجه بوده و آنها را خریداری می کنند. به همین دلیل رنگهای مشتری پسند بیشتر مد نظر قرار گرفته و سفارش داده می شوند. کفپوش pvc طوسی از جمله زیباترین رنگهایی ست که با فروش بسیار خوب در سراسر کشور همراه است.

بازرگانی دانیال انواع کفپوش pvc طوسی و رنگهای پرفروش را به صورت مستقیم به مشتریان خود عرضه می دهد. این مجموعه باکیفیت ترین محصولات را با ضخامت ۱٫۵ تا ۳ میل براساس نیاز مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

کفپوش رول پی وی سی

مرکز فروش کفپوش رول پی وی سی

کفپوش رول پی وی سی عموما با عرض ۲ متر تولید می شود. این موضوع …

تماس بگیرید