موکت دانیال
خانه / کفپوش / کفپوش pvc / قیمت بهترین کفپوش پی وی سی چسبی

قیمت بهترین کفپوش پی وی سی چسبی

کفپوش پی وی سی چسبی به دلیل سهولت در نصب و البته هزینه کمتر، محصولی کاربردی برای محیط های مسکونی و اداری است. عرضه این محصولات با قیمت مناسب از جمله اقداماتی ست که تولید کننده های ایرانی به آن توجه دارند.

امروزه تولید کننده های ایرانی اهمیت زیادی به کیفیت محصولات خود می دهند. این مسئله به دلیل بازار رقابتی بوده و اینگونه می توانند با دیگر محصولات موجود در بازار رقابت کنند.

کفپوش های پی وی سی از جمله محصولات صنعتی کاربردی بوده که در حال حاضر از فروش بالا در میان مصرف کننده های ایرانی برخوردار هستند. این محصولات به دلیل آنکه بر روی سطوحی مانند سرامیک و سنگ به راحتی قابل نصب بوده، توجه بسیاری از مصرف کننده ها را به خود جلب کرده است.

کفپوش پی وی سی چسبی

بهترین کفپوش پی وی سی کدام است؟

عرضه کفپوش پی وی سی با برندها و استانداردهای مختلف، مسئله ای مهم برای خریداران است. چرا که باید از میان تولیدات مختلف اقدام به خرید نموده و باید مزایای موجود در این تولیدات را به خوبی بررسی کنند. در این میان شاخصه های کیفیتی نقش مهمی داشته و خریداران باید به آنها توجه بیشتری داشته باشتند.

از جمله فاکتورهایی که در تعیین کیفیت کفپوش پی وی سی موثر است عبارتند از:

 • ضخامت
 • لایه زیره کفپوش
 • طرح و رنگ
 • تایل یا رول بودن
 • کیفیت و ثبات رنگ
 • قیمت مصرف کننده
 • روش نصب
 • کیفیت مواد اولیه

یکی از مهمترین فاکتورها در خصوص خرید کفپوش پی وی سی اطمینان از اصالت برند تولید کننده است. چرا که متاسفانه در بازار محصولات بی کیفیت با نام برندهای معتبر عرضه شده و سبب تضرر خریداران می شود.

کفپوش پی وی سی چسبی

مزیت های استفاده از کفپوش pvc

طبیعتا هر خریدار وقتی قصد تهیه کفپوش pvc داشته باشد، قصد شناسایی این محصول از جهات مختلف دارد. در این صورت می تواند محصولی را تهیه کند که با نیازش سازگار بوده و به راحتی در مکان مورد نظر مورد استفاده قرار گیرد. در این میان شناسایی برندهای مختلف موجود در بازار مسئله ای مهم بوده و مزیت های مختلف آنها بررسی خواهد شد.

اما در حالت کلی کفپوش pvc دارای مزایایی ست که کمک زیادی به محبوبیت آن گردیده است. این محصولات را می توان با شرایط عالی و استانداردهای مختلف تهیه نموده و آن طور که باید از آنها بهره گرفت.

مزیت هایی که می توان در کفپوش pvc دید عبارتند از:

 • شستشوی آسان
 • مقاومت در برابر مواد شوینده
 • دارای رنگهای زیبا
 • نصب با هزینه کم
 • قیمت مناسب
 • مناسب برای مکان های اداری و مسکونی

انواع کفپوش پی وی سی چسبی

کفپوش پی وی سی چسبی یکی از تولیداتی ست که امروزه برای مکان های مختلف کاربرد ویژه دارد. با توجه به اینکه این کفپوش ها از چسبی قوی در پشت خود برخوردار هستند، به آسانی قابل نصب بوده و در اکثر مواقع نیازی به هزینه نصب ندارد. با توجه به تنوع این کفپوش ها و نیز مزایایی که در خود دارند، امروزه برای مکان های مختلف بکار گرفته شده و زیبایی منحصر به فردی را به همراه دارند.

معمولا در انتخاب و خرید کفپوش پی وی سی چسبی برند تولید کننده مورد توجه است. چرا که باید از کیفیت محصول و چسبی که در آن مورد استفاده قرار گرفته، اطمینان حاصل شود.

قیمت انواع کفپوش pvc

بی تردید یکی از فاکتورهای مهم در کفپوش pvc، قیمت است. زیرا اغلب خریداران این شاخصه را با محصولات مختلف موجود در بازار مورد مقایسه قرار داده و همواره بهترین ها را تهیه خواهند کرد.

در بازار ایران کفپوش pvc ایرانی به دلیل داشتن قیمت مناسب طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این محصولات هم از نظر کیفیت در وضعیت خوب بوده و هم در مقایسه با برندهای وارداتی مناسب تر هستند. از این رو در سالهای اخیر با توجه به میزان تقاضای بالا برای این کفپوش ها، تولید کننده ها تمرکز بیشتری را قرار داده و تولیدات حرفه ای را در بازار عرضه می کنند.

جهت مشاوره و خرید محصولات، با ما در تماس باشید:
بازرگانی دانیال
مدیر فروش خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : daniel.carpet507@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کفپوش pvc

مرکز فروش کفپوش pvc

فروش کفپوش pvc به دلیل مناسب بودن قیمت در مقایسه با پارکت ها، در سال …

تماس بگیرید