موکت دانیال
خانه / کفپوش / کفپوش تاتامی / فروش کفپوش تاتامی فومی ورزشی

فروش کفپوش تاتامی فومی ورزشی

کفپوش تاتامی فومی که از مواد پلاستیکی باکیفیت تولید شده، برای ورزش های مختلف کاربرد دارد. این کفپوش ها را می توان در مکان های ورزشی استفاده نموده و سطح ایمنی محیط را افزایش داد.

یکی از مهمترین نیازها برای اینکه یک محیط ورزشی و آموزشی ایمن با استانداردهای لازم داشته، بهره گیری از لوازم مورد انتظار است. به همین دلیل امروزه محصولاتی در دسترس است که با مزیت های لازم تولید شده و کیفیت مورد انتظار را در خود دارد.

کفپوش های ورزشی از جمله مهمترین نیازها برای سطوح مختلف بوده که در مکان های زیادی کاربرد خواهند داشت. کفپوش ها که بیشتر از مواد اولیه پلاستیکی تولید شده، حالت ارتجاعی داشته و می توانند بسیاری از صدمات وارد شده به ورزشکار را دفع کنند. کفپوش تاتامی یکی از معروفترین و کاربردی ترین انواع کفپوش های ورزشی بوده که با استانداردهای لازم تولید می شود. در زیر به معرفی این محصول می پردازیم.

کفپوش تاتامی فومی

کفپوش تاتامی چیست؟

همانطور که اشاره شد، اغلب ورزش ها نیازمند بهره گیری از کفپوش به منظور افزایش ایمنی هستند. کفپوش تاتامی نیز از جمله این تولیدات بوده که از فوم پلاستیکی مخصوص تولید می شود. از آنجا که این فوم به صورت تخصصی تولید شده، حالت ارتجاعی کافی داشته و در جلوگیری از ضربات نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

کفپوش تاتامی معمولا در ابعاد مربعی شکل با سایز های مختلف ساخته شده تا به راحتی در کنار یکدیگر قرار گیرند. این تولیدات از نظر ضخامت نیز متنوع بوده و براساس نیاز مصرف کننده انتخاب و خریداری می شود.

از مهمترین دلایل استفاده از کفپوش تاتامی می توان موارد زیر را دانست:

 • افزایش زیبایی محیط
 • جلوگیری از صدمات ورزشکاران
 • امنیت بالا
 • عایق صدا و سرما
 • آموزشی
 • کمک به نظافت محیط

کفپوش تاتامی فومی

کاربرد انواع کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی که در انواع مختلف تولید شده نقش کاربردی زیادی داشته و برای اهداف مختلف انتخاب و استفاده می شود. این محصول که در حال حاضر در کشور تولید شده، با قیمت مناسب در دسترس افراد بوده و می توان بهترین مدل ها را انتخاب و خریداری نمود.

امروزه کفپوش تاتامی برای اهداف زیر بکار گرفته می شود:

 • فضاهای ورزشی کشتی
 • فضای ورزش های رزمی
 • باشگاه های بدنسازی
 • مکان بازی کودکان
 • مهد کودک ها

برای هر یک از موارد بالا کفپوش تاتامی با ضخامت و ابعاد مخصوص تهیه شده تا بیشترین تاثیر را داشته و بتوان تاثیرات مد نظر را از آن شاهد بود.

کفپوش تاتامی فومی

مرکز فروش کفپوش تاتامی فومی باکیفیت

کفپوش تاتامی فومی هر چقدر باکیفیت تر و استاندارد تر تولید شده، مسلما کاربردی تر بوده و می توان انتظار بیشتری از آن داشت. بخصوص وقتی که کفپوش تاتامی با مواد بی کیفیت تولید شده و طول عمر آن بسیار کم خواهد بود. لذا شرکت های تولید کننده سعی در ارائه محصولاتی با مزایای لازم بوده تا استفاده بهتری داشته باشند.

به منظور خرید کفپوش تاتامی فومی باکیفیت بهترین کار مراجعه به مراکز و سایت های فروش تخصصی است. این مجموعه ها می توانند محصولاتی درجه یک و استاندارد را ارائه داده و بهترین همکاری را در سراسر کشور داشته باشند.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

کفپوش تاتامی 30 میل

خرید اینترنتی کفپوش تاتامی ۳۰ میل

کفپوش تاتامی ۳۰ میل دارای استانداردهای لازم بوده که می توان در سالن های ورزشی …

تماس بگیرید