موکت دانیال
خانه / کفپوش / کفپوش لمینت / فروش لمینت کفپوش سهروردی

فروش لمینت کفپوش سهروردی

لمینت کفپوش سهروردی علاوه بر تهران، در دیگر شهرهای ایران نیز شناخته شده و افراد زیادی برای خرید آن اقدام می کنند. در این بازار انواع مختلفی از لمینت توسط مجموعه های معتبر به فروش رسیده که یکی از آنها بازرگانی دانیال است.

مسلما شما هم وقتی قصد دارید محیطی را دیزاین کنید، انتخاب یک کفپوش استاندارد و درجه یک ذهن تان را مشغول می کند. برای این منظور در مورد محصولات موجود در بازار تحقیق کرده تا بهترین ها را شناخته و براساس نیاز خود اقدام کنید.

یکی از مهمترین انواع کفپوش ها که در دهه اخیر مورد استقبال بوده، کفپوش لمینت است. این محصول که برگرفته از کفپوش های پارکتی بوده، شباهت زیادی به آنها داشته و عمدتا دارای طرح چوب هستند. در این مقاله به معرفی این کفپوش می پردازیم.

لمینت کفپوش سهروردی

کفپوش لمینت را بیشتر بشناسید

کفپوش لمینت از چند لایه اصلی و مهم تشکیل شده که در نهایت از نظر مقاومت و زیبایی آن را منحصر بفرد کرده است. معمولا محصولاتی که در بازار موجود بوده، از نظر لایه های مختلف و کیفیت آنها مورد بررسی قرار گرفته تا بهترین نوع آن شناخته شود. در این میان هر لایه از جهات زیر مورد توجه قرار می گیرند:

  • لایه رویه کفپوش لمینت که طرح ظاهری را شامل می شود باید از نظر ثبات و کیفیت رنگ بررسی گردد
  • لایه اصلی که به آن مغز کفپوش نیز گفته می شود و در واقع بدنه محصول است. معمولا از جنس اچ دی اف یا ام دی اف مد نظر قرار می گیرد.
  • لایه زیرین که باید خاصیت ضد رطوبت داشته و به مقاومت کفپوش لمینت کمک زیادی می کند

معمولا کفپوش لمینت که در شرکت های مختلف تولید شده، از نظر رنگ و طرح متنوع داشته و این مسئله نیز به خریداران در انتخاب کمک خواهد کرد.

لمینت کفپوش سهروردی

مقایسه مزایای لمینت کفپوش و پارکت چوبی

اغلب خریداران میان کفپوش لمینت و پارکت چوبی مردد بوده و در انتخاب آنها دچار مشکل می شوند. اما وقتی از مزایای کفپوش لمینت مطلع شده راحت تر برای خرید آنها تصمیم می گیرند.

در اینجا به برخی از برتری های کفپوش لمینت نسبت به پارکت چوبی اشاره می شود:

  • مقاوم در برابر رطوبت
  • عدم ایجاد سروصدا
  • زیبایی بیشتر
  • طول عمر بیشتر
  • هزینه نگهداری کمتر
  • تنوع بیشتر

البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که باید در انتخاب کفپوش لمینت باکیفیت نیز دقت شود. چرا که برخی از محصولات دارای مرغوبیت کمی بوده و مسلما آن طور که باید خواسته مصرف کننده ها را برآورده نمی کنند.

لمینت کفپوش سهروردی باکیفیت و درجه یک

کفپوش لمینت در مراکز و بازارهای مختلف کشور عرضه می شود. اما برخی از بازارها بیشتر شناخته شده و خریداران به آنها مراجعه می کنند. خیابان سهروردی واقع در تهران، یکی از مهمترین مکان ها برای خرید این محصول است.

لمینت کفپوش سهروردی دارای کیفیت بالا بوده و مصرف کننده های زیادی از آن ابراز رضایتمندی دارند. بخصوص وقتی مجموعه ها و شرکت های معتبر مانند بازرگانی دانیال با آنها همکاری نموده و باکیفیت ترین کفپوش لمینت را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

قیمت روز کفپوش لمینت در تهران

اطلاع از قیمت کفپوش لمینت می تواند با انتخاب و خرید مصرف کننده ها کمک زیادی کند. چرا که برای این محصول بازه قیمتی متنوع ای در بازار اعلام شده و معمولا خریداران براساس قیمت روز اقدام خواهند کرد.

بسیاری از متقاضیان شهر و استان تهران، از سایت های اینترنتی کمک گرفته و قیمت روز کفپوش لمینت را استعلام می گیرند. از آنجا که سایت های اینترنتی همیشه بروز بوده و مجموعه های معتبر از این طریق محصولات خود را به بازار عرضه می دارند. این مسئله کمک زیادی به انتخاب و خرید مشتریان از سراسر کشور خواهد کرد.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش خانم زمانی: 0912 067 7054
 رایانامه
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

کفپوش لمینت خارجی

خرید اینترنتی کفپوش لمینت خارجی

کفپوش لمینت خارجی و ایرانی را می توان از لحاظ کیفیت و قیمت مقایسه نمود. …

تماس بگیرید