فروش انواع کفپوش pvc رولی

کفپوش pvc رولی محصولی استاندارد با عرض 2 متر بوده که برای پوشش کف بسیاری از مکان ها مورد استفاده است. این کفپوش ها از قیمت فروش مناسب برخوردار بوده و می توان با هزینه کم آنها را تهیه نمود.

امروزه فضاهایی که برای اهداف مختلف طراحی و ساخته می شوند، باید از دیزاینی زیبا و مدرن برخوردار باشند. چرا که حس خوبی به افراد داده و می توانند بهتر فعالیت کنند. در این میان انواع تولیدات برای ساختار بهتر و زیباتر تولید شده که نهایت استفاده را می توان برد.

یکی از نیازها برای هر فضا، بهره گیری از کفپوش ایده آل است. چرا که هر فضا نیازمند کفپوش مخصوص بوده که با توجه به کاربردی آن انتخاب و بکار گرفته می شود. لذا بررسی محصولات قبل از اقدام به خرید از موضوعاتی ست که باید به صورت ویژه مورد بررسی قرار گیرد.

کفپوش pvc رولی

کفپوش pvc چیست؟

یکی از انواع کفپوش های کاربردی که برای فضاهای مختلف مورد استفاده است، کفپوش pvc بوده که کاملا استاندارد و با مزیت های مورد نیاز تولید می شود. بهره گیری از مواد اولیه مقاوم با طول عمر بالا از مهمترین موضوعاتی ست که سبب تمایز این کفپوش از انواع مختلف دیگر شده است.

معمولا کفپوش pvc با ضخامت یک تا دو میل تولید شده که لایه رویه آن نقش و رنگ نهایی محصول را نشان می دهد. در زیر این کفپوش ها نیز از مواد مختلف مانند چسب و نمد استفاده شده که در انتخاب آنها نیز نقش دارد. از بهترین مکان ها برای بهره گیری از کفپوش pvc عبارتند از:

 • فضای مسکونی
 • فضای اداری
 • راهروها
 • لابی
 • هتل ها
 • دفاتر کار

کفپوش pvc رولی

بهترین نوع کفپوش پی وی سی را بشناسید

با توجه به انواع مختلفی که از کفپوش پی وی سی در بازار موجود است، باید از سوی خریداران مورد بررسی قرار گیرد. در این میان شاخصه های کیفیتی در کفپوش پی وی سی بررسی شده تا بهترین نوع آن انتخاب شود.

از مهمترین موضوعات در خرید کفپوش پی وی سی عبارتند از:

 • طول عمر و ضخامت کفپوش
 • ثبات رنگ در برابر مواد شوینده
 • انعطاف پذیری و عدم شکستگی
 • روش نصب و بکار گیری
 • زیبایی رنگ و تناسب با محیط
 • تناسب قیمت و کیفیت محصول

کفپوش pvc رولی

انواع کفپوش pvc رولی

امروزه توجه به نوع نیاز و کاربرد کفپوش تاثیر زیادی در شکل و ظاهر آنها داشته است. به طوری که تولید کننده ها براساس نوع نیاز مصرف کننده ها اقدام به تولید کرده و بهترین ها را ارائه می دهند. تولید کفپوش pvc رولی با در نظر گرفتن نوع کاربرد برای محیط های مختلف انجام شده و معمولا با عرض 2 متر می باشند. به این ترتیب نصب و برش کفپوش ها با در نظر گرفتن مکان نصب، راحت تر بوده و در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد.

یکی از فاکتورهای مهم در خصوص کفپوش pvc نوع رنگ و طرح است. به همین دلیل می توانید با کمک گرفتن از واحد فروش بازرگانی دانیال جدیدترین و زیباترین طرح های کفپوش pvc رولی را در اختیار داشته و از میان آنها بهترین مدل را انتخاب کنید.

کفپوش pvc رولی

مرکز فروش کفپوش pvc

در ایران کمک گرفتن از مجموعه های معتبر فروش کفپوش pvc از مهمترین موضوعاتی ست که مورد توجه خریداران است. به این ترتیب با شرکت هایی ارتباط گرفته که انواع کفپوش pvc استاندارد را ارائه داده و همکاری خوبی با مشتریان خود در سراسر کشور دارند.

معمولا یک مرکز فروش کفپوش pvc حرفه ای با شناختی که از بازار داشته، باکیفیت ترین نوع محصولات را پیشنهاد داده و قیمت را به صورت رقابتی اعلام خواهد کرد. این عرضه کننده ها همواره باکیفیت ترین کفپوش ها را مارک های خوب ایرانی و خارجی پیشنهاد داده و بهترین ها را تامین خواهند کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما