فروش انواع کفپوش لمینت الواری

کفپوش لمینت الواری با ضخامت 6 الی 14 میل تولید می شود. به این ترتیب با توجه به نوع کاربرد از مراکز تخصصی فروش تهیه شده و در محیط مد نظر نصب می گردد.

بازسازی خانه ها یکی از مهمترین اقداماتی ست که می تواند تغییرات زیادی را برای منزل به همراه داشته باشد. زیرا با توجه به تغییراتی که در متریال های جدید دیده شده و به کمک آنها می توان دیزاین داخلی را بهتر نشان داد، از سوی افراد زیادی مورد توجه قرار گرفته است.

کف خانه یکی از مهمترین بخش هایی ست که وقتی بازسازی شده و از تولیدات جدید در آن بکار گرفته شود، مسلما تاثیر بسیار زیاد در زیبایی محیط خواهد داشت. لذا امروزه از انواع کفپوش های تخصصی بکار گرفته شده که با ایده های نوین تولید و برای استفاده در هر محیط بکار گرفته می شود.

کفپوش لمینت الواری
کفپوش لمینت الواری

مواردی که باید در هنگام خرید کفپوش لمینت در نظر گرفت

عموما کفپوش لمینت امروزه توجه زیادی از مصرف کننده ها را به خود جلب کرده است. اما ذکر این نکته حائز اهمیت ست که این تولیدات در انواع مختلف تولید شده و باید هر هنگام خرید به موارد مختلف دقت داشت تا کفپوشی ایده آل و استاندارد خریداری شود.

از مهمترین شاخصه ها در خرید کفپوش لمینت موارد زیر است:

  • رتبه بندی AC
  • عرض
  • ضخامت
  • سیستم نصب
  • مات یا براق بودن
  • دوام و طول عمر
  • نوع زیر سازی
  • قیمت
  • تضمین کیفیت

این فاکتورها وقتی به صورت تخصصی بررسی شوند، از هدر رفت هزینه ها جلوگیری کرده و به شرایط حفظ و نگهداری کفپوش ها کمک زیادی خواهد کرد.

رتبه بندی AC در کفپوش لمینت چیست؟

یکی از مهمترین آیتم ها که باید در هنگام خرید کفپوش لمینت مورد توجه قرار گیرد، رتبه بندی AC است. این شاخصه دوام سطح محصول را مشخص نموده و بین 1 تا 5 تعیین می شود.

جدول زیر به صورت واضح این به رتبه بندی AC کفپوش لمینت پرداخته که می تواند کمک زیادی به انتخاب خریداران کند:

کفپوش لمینت الواری

فروش کفپوش لمینت الواری

یکی از مدل های پر کاربرد کفپوش لمینت، نوع الواری است. در این نوع کفپوش ها همانطور که از نامش مشخص بوده، تایل هایی با ابعاد مشخص تولید شده تا به راحتی در کنار یکدیگر قرار گرفته و بتوان کفپوش را تشکیل داد. در انتخاب و خرید کفپوش لمینت الواری ابعاد هر تایل مهم بوده و باید با در نظر گرفتن متراژ و نوع کاربرد تعیین شود.

بازرگانی دانیال بهترین نوع کفپوش لمینت را با کیفیت عالی و به صورت گارانتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این مجموعه قیمت روز تولیدات را با توجه برند و نوع کاربرد معین کرده و اعلام می دارد. از آنجا که قیمت از نظر خریداران فاکتوری مهم است، باید قبل از خرید استعلام گرفته شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما