صادرات کفپوش گرانولی درجه یک به عراق

صادرات کفپوش گرانولی به کشور عراق از محصولات درجه یک انجام می شود. این تولیدات که برای مکان های مختلف کاربرد داشته، طول عمر بالا داشته و کیفیت عالی دارند.

امروزه بسیاری از تولیداتی که در کشور تولید شده، استانداردهای لازم را برای صادرات داشته و می توان فروش آنها را در بازارهای جهانی دنبال نمود. چرا که این اقدام سبب افزایش میزان فروش شده و مسلما سودآوری بیشتری را برای تولید کننده ها به دنبال خواهد داشت.

کفپوش ها از جمله تولیداتی هستند که امروزه برای صادرات به کشورهای مختلف دنیا تولید و استانداردهای لازم را در خود دارند. با توجه به تقاضایی که برای خرید انواع کفپوش در بازار جهانی وجود داشته، تولید کننده های ایرانی تلاش خود را نموده تا از این فرصت استفاده کرده و محصولات بیشتری را برای فروش تولید کنند.

صادرات کفپوش گرانولی

تولید کنندگان کفپوش گرانولی در ایران

همانطور که اشاره شد، انواع مختلفی از کفپوش ها در ایران تولید شده که شرایط خوبی برای صادرات دارد. کفپوش گرانولی از جمله این محصولات بوده که تقاضای قابل توجهی از کشورهای مختلف برای آن دیده می شود. این نوع کفپوش ها با هدف فراهم آوردن شرایط ایمنی محیط تولید شده و باید مقاومت خوبی در برابر فشار و ضربه داشته باشند.

مسلما میزان کاهش ضربه و جلوگیری از صدمه از مهمترین شاخصه هایی ست که در این نوع کفپوش وجود داشته و باید استانداردهای کافی را در خود داشته باشد. در حال حاضر انواع کفپوش گرانولی تولید شده در ایران با استانداردهای زیر عرضه می شوند:

  • مقاومت در برابر فشار
  • انعطاف پذیری بالا
  • قابلیت شستشوی آسان
  • ابعاد استاندارد و دقیق
  • بهره گیری از چسب باکیفیت
  • داشتن ثبات رنگ
  • نصب در محیط های مختلف

انواع کفپوش درجه یک گرانول

درجه یک بودن انواع کفپوش گرانول برای همه مصرف کننده ها مسئله ای جدی و مهم است. به همین دلیل وقتی برای خرید این محصولات اقدام نموده، استانداردهای موجود در آن را بررسی نموده و با علم به کیفیت و مرغوبیت، سفارش خواهند داد.

کفپوش گرانول ورزشی و پارکی از نظر مقاومت و مواد اولیه تفاوت هایی داشته که باید از سوی خریداران مورد بررسی قرار گیرد. هر چقدر این کفپوش ها طول عمر بیشتری داشته باشند، بیشتر مورد توجه بوده و صرف هزینه برای آنها راحت تر است. از این رو در حال حاضر تولید کننده های کفپوش گرانولی بیشتر تلاش خود را برای ارائه محصولاتی رقباتی از نظر کیفیت و مرغوبیت کرده اند. تا جایی که در حال حاضر صادرات کفپوش گرانولی به کشورهای مختلف دنیا به خوبی دنبال می شود.

صادرات کفپوش گرانولی

صادرات کفپوش گرانولی به عراق

عراق یکی از کشورهای مهم برای عرضه انواع تولیدات ایرانی است. چرا که بسیاری از این محصولات با استانداردهای لازم تولید و راهی این بازار می شود. کفپوش گرانولی و باشگاهی از جمله تولیداتی ست که از تقاضای زیادی در بازار عراق برخوردار بوده و مشتریان بهترین نوع آن را خریداری خواهند کرد.

صادرات کفپوش گرانولی به کشور عراق به صورت مستقیم توسط تولیدی ها انجام می شود. به این ترتیب واسطه ها از میان برداشته شده و مسلما کمترین قیمت به خریداران اعلام می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما