سایت خرید کفپوش رولی pvc

خرید کفپوش رولی pvc از سایت های اینترنتی، هزینه ها را کاهش داده و خریداران می توانند برندهای مختلف را مورد مقایسه قرار دهند. این مراکز همواره در دسترس متقاضیان سراسر کشور هستند.

امروزه بسیاری از محصولاتی که در محیط اطرافمان هستند، تولید شده از مشتقات نفتی می باشند. چرا که این مواد در دسترس کارخانه های مختلف بوده و آنها را به روش های مختلف در تولیدات خود بکار می برند.

یکی از تولیداتی که امروزه در دسترس قرار داشته که بر پایه مواد اولیه نفتی تولید شده، کفپوش پی وی سی است. این نوع کفپوش دارای ساختاری خاص بوده و از چندین لایه تشکیل شده که سختی و مقاومت بالایی دارند. این کفپوش ها در انواع مختلف تولید که برای هر محیط به صورت تخصصی و با طرح خاص تولید شده اند.

کفپوش رولی و موارد استفاده آن

کفپوش های پی وی سی را می توان در دو نوع تایل و رولی تهیه نمود. به این ترتیب براساس محیط مورد توجه باید این نوع آنها را انتخاب نموده و زیبایی آن نیز مورد توجه قرار گیرد. اما کفپوش رولی پی وی سی نیز خود در انواع مختلف زیر تولید می شود:

  • کفپوش رولی مسکونی
  • کفپوش رولی اداری
  • کفپوش رولی ورزشی
  • کفپوش رولی باشگاهی
  • کفپوش رولی بیمارستانی

در هر یک از موارد بالا، طرح و رنگ به صورت خاص انتخاب شده که تاثیر زیادی در انتخاب مصرف کننده ها نیز دارد. لذا معمولا خریداران قبل انتخاب و خرید کفپوش رولی نوع کاربرد آن را مشخص کرده و از افراد متخصص در این خصوص کمک می گیرند. علاوه بر طرح و رنگ، ضخامت و ساختار کفپوش رولی نیز در انواع مختلف آن فرق داشته که به آن نیز باید توجه شد.

خرید کفپوش رولی pvc

خرید کفپوش رولی pvc در انواع مختلف

کفپوش رولی pvc دارای مزایای مختلفی بوده که دو شاخصه مهم آن، ضدآب بودن و دوام بالاست. به همین دلیل وقتی در فضاهای مختلف اجرا شده، به راحتی قابل شستشو و نظافت بوده و می توان برای بازه زمانی طولانی از آنها بهره گرفت.

اغلب کفپوش های رولی با ضخامت 1.6 تا 3 میل برای فضاهای اداری و مسکونی تولید شده و با ضخامت 4.5 میل تا 8 میل با هدف استفاده در سالن ها و فضاهای ورزشی ارائه خواهد شد. بی تردید ضخامت کفپوش رولی pvc نیز در دوام آن تاثیر قابل توجهی داشته و عموما با در نظر گرفتن فضاهای مختلف خریداری می شود.

خرید کفپوش رولی pvc

قیمت روز کفپوش رولی

همانطور که می دانید، قیمت کفپوش رولی براساس شاخصه های مختلف تعیین می شود. لذا در نظر گرفتن این موضوعات اهمیت زیادی خواهد داشت. به طوری که وقتی خریداران برای سفارش این کفپوش ها مراجعه نموده، فاکتورهای مختلف را مشخص کرده و براساس آن اقدام می کنند.

از مهمترین عوامل اثر گذار بر روی قیمت کفپوش رولی عبارتند از:

  • ضخامت کفپوش
  • طرح و رنگ
  • نوع استفاده کفپوش
  • برند تولید کننده
  • دوام و طول عمر

مجموعه بازرگانی دانیال دیزاین به منظور دسترسی هر چه بهتر خریداران در شهرهای مختلف کشور، فعالیت نموده و بهترین انواع کفپوش رولی را به مشتریان خود ارائه نموده و مشاوره ای تخصصی در اختیار آنها قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما