خرید کفپوش تاتامی از کارخانه

خرید کفپوش تاتامی و دیگر کفپوش های ورزشی از کارخانه تولید کننده، از آن جهت که کمترین قیمت را داشته، به نفع خریداران است. لذا اغلب متقاضیان به دنبال مراکز اصلی به منظور سفارشات خود هستند.

همه کسانی که در یکی از رشته های ورزشی به صورت حرفه ای یا مبتدی مشغول هستند، با ابزار و لوازم باشگاه ها کم و بیش آشنایی دارند. چرا که این ابزارها به آن ها در انجام هر چه بهتر تمرینات و فعالیت ها کمک خواهد کرد. یکی از این نیازها، کفپوش بوده که به افراد در کاهش صدمات و خطرات کمک می کند. بخصوص در هنگام برخورد با زمین که اگر محیط به درستی ایمن نشده باشد، می تواند خطر ساز باشد.

یکی از این کفپوش ها، تاتامی بوده که از جنس پلاستیک تولید شده و حالت فومی دارد. این نوع کفپوش برای اولین بار در ژاپن تولید و استفاده شده و پس از آن امروزه در تمامی دنیا به عنوان یکی از کفپوش های کاربرد در بسیاری از مجموعه ها بکار گرفته می شود.

خرید کفپوش تاتامی

انواع کفپوش تاتامی براساس ضخامت

با توجه به اینکه امروزه کفپوش تاتامی برای اهداف مختلف تهیه و استفاده می شود، لازم است که با ضخامت های مختلف در دسترس باشد. این موضوع کمک می کند تا با در نظر گرفتن نوع استفاده و ورزش، تهیه و بکار گرفته شود. مثلا کفپوش تاتامی در باشگاه های رزمی معمولا از 50 و بیشتر بکار گرفته می شود تا ایجاد صدمه برای ورزشکار صفر گردد.

از جمله ضخامت های پرکاربرد کفپوش تاتامی عبارتند از:

  • کفپوش تاتامی 20 میل
  • کفپوش تاتامی 25 میل
  • کفپوش تاتامی 30 میل
  • کفپوش تاتامی 40 میل
  • کفپوش تاتامی 50 میل

خرید کفپوش تاتامی

قیمت هر متر مربع تاتامی در بازار

همانطور که می دانید در انتخاب و خرید هر محصول، قیمت مسئله ای جدی و مهم است. به همین دلیل برای خرید تاتامی نیز باید قیمت را فاکتوری مهم دانست. این شاخصه که با در نظر گرفتن عوامل مختلف مانند کیفیت، ضخامت و برند تولید کننده مشخص می شود، توسط عرضه کننده ها اعلام شده و در اختیار مشتریان مختلف قرار می گیرد.

به منظور خرید و فروش تاتامی همانند کفپوش های دیگر، قیمت براساس متر مربع مشخص می شود. این موضوع به خریداران کمک می کند تا فضای مد نظر خود را در حالت متر مربع متراژ شده و با توجه به آن سفارش خرید تاتامی دهند.

از دیگر عوامل موثر در قیمت تاتامی می توان موارد زیر را دانست:

  • نوع کاربرد ( ورزشی یا آموزشی )
  • رنگبندی
  • ابعاد هر تایل
  • طول عمر

خرید کفپوش تاتامی

خرید کفپوش تاتامی از تولید کننده

وقتی قصد داریم که کفپوش تاتامی را با پایین ترین قیمت خریداری کنیم، به طور قطع به دنبال تولید کننده ها هستیم. چرا که این مجموعه ها می توانند کمترین قیمت را به مشتریان خود اعلام داشته و همکاری خوبی با آنها داشته باشند. برای این منظور امروزه مجموعه ها و شرکت های تولید کننده از طرق مختلف خود را در دسترس خریداران عمده قرار داده و با آنها به صورت مستقیم همکاری خواهند کرد.

مجموعه دانیال یکی از تولید کننده های باتجربه انواع کفپوش تاتامی بوده که هم در خصوص قیمت با مشتریان خود همکاری خوبی داشته و هم تولیدات استاندارد و باکیفیت ارائه می دهد. به این ترتیب خریداران عزیز از سراسر کشور می توانند سفارشات خود را با ما در میان گذارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما