موکت دانیال
خانه / موکت چاپی / خرید موکت تشریفاتی | بهترین نوع موکت چاپی

خرید موکت تشریفاتی | بهترین نوع موکت چاپی

خرید موکت تشریفاتی چاپی برای بسیاری از افراد جالب توجه است. به همین دلیل همواره بهترین طرح و مدل آنها را با رنگهای زیبا تهیه نموده و در مکان مورد نظر خود استفاده خواهند کرد.

خرید موکت تشریفاتی

انواع موکت را بشناسید

همانطور که می دانید بهره گیری از موکت برای خانه ها بیشتر به صورت زیر فروش و یا جایگزین فرش است. در هر دو صورت کیفیت و نوع آن برای خریداران مهم بوده و براساس مزیت های موجود اقدام به خرید خواهند کرد. از این رو می توان شاهد عرضه بهترین موکت ها بود.

موکت ها از نظر ساختار در انواع مختلف زیر هستند:

  • موکت چاپی
  • موکت حرارتی ( داغی )
  • موکت تافتینگ ( پرز بلند )
  • موکت تایل

در انتخاب هر یک از موارد بالا موضوعات و شاخصه های مختلف مد نظر بوده که برای خریداران جذابیت خواهد داشت.

خرید موکت تشریفاتی

بهترین نوع موکت چاپی

موکت چاپی یکی از پر طرفدارترین نوع موکت بوده که امروزه با کیفیت بالا تولید و راهی بازار می شود. این نوع موکت با ساختاری ویژه تولید شده و تولید کننده ها آنها را با مدل های متنوع راهی بازار می کنند.

موکت چاپی را می توان برای منازل مسکونی مورد استفاده قرار داد. این موکت ها ضخامتی کمتر از ۵ میلیمتر داشته و برای استفاده در زیر فرش نیز گزینه ای بسیار خوب می باشند. از همین رو افراد زیادی را می توان دید که آنها را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.

خرید موکت تشریفاتی

خرید موکت تشریفاتی ظریف مصور

یکی از تولید کننده های معتبر انواع موکت تشریفاتی چاپی، ظریف مصور است. این تولید توانسته انواع محصولات را با شرایط عالی به بازار عرضه داشته و طول عمر انها نیز بالا باشد. از این رو خرید عمده موکت با بالاترین کیفیت از سوی خریداران سراسر کشور اهمیت زیادی دارد.

موکت ظریف مصور در ایران با قیمت روز و مناسب عرضه شده و افراد زیادی را می توان دید که آنها را برای استفاده در محیط های مسکونی تهیه و مورد استفاده قرار می دهند. کیفیت بالا و قیمت مناسب از مهمترین مزیت ها در موکت های ظریف مصور بشمار می آید.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت مشاوره و خرید محصولات، با ما در تماس باشید:
بازرگانی دانیال
مدیر فروش خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : daniel.carpet507@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع موکت اتاق

انواع موکت اتاق | قیمت روز موکت چاپی

انواع موکت اتاق از نوع چاپی با طرح های زیبا و مدرن تولید می شوند. …

تماس بگیرید