خرید موکت تافتینگ پالاز

خرید موکت تافتینگ پالاز توسط سایت های اینترنتی فراهم شده تا خریداران بتوانند با کمترین هزینه اقدام به سفارش محصول کنند. در این میان طرح های مختلف این برند مد نظر بوده و براساس آنها استعلام قیمت گرفته می شود.

همانطور که می دانید بهره گیری از یک کفپوش خوب و ایده آل به همراه فرش ماشینی 6 متری 700 شانه برای بسیاری از مکان ها لازم است.

اگر قصد دارید کف محیط مد نظر خود را بهترین شکل پوشش داده که هم از نظر زیبایی شرایط خوبی داشته باشد و هم نظافت آن راحت تر انجام شود، پیشنهاد می شود از موکت بهره گیرد. این محصولات که از نظر ظاهری و ساختاری شبیه به فرش بوده، برای بسیاری از مکان ها قابل استفاده اند. بخصوص اینکه از نظر طرح و رنگ نیز بسیار متنوع بوده و قدرت انتخاب خوبی برای مصرف کننده ها فراهم شده است.

خرید موکت تافتینگ

بهترین نوع موکت کدام است؟

تنوع ای که از موکت ها در بازار وجود دارد، هم برای خریداران جذابیت داشته و هم می تواند آنها را در انتخاب دچار تردید کند. لذا شناخت انواع موکت و مزایای آنها می تواند برای مصرف کننده ها شرایط انتخاب را راحت تر کند.

بافت انواع موکت اداری و فرش ماشینی 6 متری دست دوم بسیار مهم بوده چرا که برخی بافت ها استقبال بیشتری نسبت به سایر مدل ها خواهند داشت

از مهمترین انواع موکت ها عبارتند از:

 • موکت سوزنی یا حرارتی : قابل استفاده در محیط های مسکونی و زیر فرش
 • موکت چاپی : مناسب برای محیط های مسکونی، راهروها و زیر فرش
 • موکت پرزبلند یا کات : مناسب محیط های مسکونی و بدون نیاز به فرش
 • موکت تافتینگ لوپ : مناسب برای محیط های مسکونی و اداری که از طور عمر بالایی برخوردار هستند
 • موکت تایل : مخصوص محیط های اداری و تجاری که از بافت لوپ بهره گرفته و لایه زیره آن پی وی سی است

با توجه به آنچه در بالا گفته شد، مسلما نوع کاربرد موکت در انتخاب و خرید آن اهمیت دارد. در این میان قیمت موکت نیز تاثیر گذار خواهد بود.

خرید موکت تافتینگ

موکت تافتینگ یا پرز بلند را بشناسید

موکت تافتینگ یا پرز بلند همانطور که در بالا اشاره شد، دارای بافت کات بوده و از پرز هایی با ارتفاع مختلف بهره می گیرد. هر چقدر میزان ارتفاع پرز در این موکت ها بیشتر باشد، طبیعتا کیفیت آن نیز بیشتر بوده و به نرمی آن افزوده می شود.

از آنجا که پرز این موکت ها در اثر رفت و آمد به مرور می خوابد، بهتر است برای محیط های کم تردد مانند خانه ها مورد استفاده قرار گیرند. به این ترتیب می توان فضایی یک دست و زیبا داشت و کمتر نیاز فرش خواهد بود. در حال حاضبر برندهای معتبر مانند پالاز، ظریف مصور و آرتا در بازار عرضه شده که هر کدام انواع مختلفی از محصولات خود را ارائه می دهد.

خرید موکت تافتینگ

انواع موکت تافتینگ پالاز

موکت تافتینگ پالاز را بسیاری از مصرف کننده ها می شناسند. زیرا این محصول مدت زمان طولانی در بازار بوده و خریداران بهترین طرح های آن را می شناسند. با توجه به اینکه کیفیت در این موکت ها به خوبی دیده می شود، اغلب خریداران با در نظر گرفتن محل مورد استفاده خود آنها را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.

از طرح های پر طرفدار موکت تافتینگ پالاز می توان موارد زیر را دانست:

 • پامچال
 • افرا
 • میخک
 • پونه
 • کات زیبا
 • کات بی

این تولیدات از تنوع رنگ زیادی برخوردار بوده و می توان شاهد استقبال بسیار خوب از آنها در بازار ایران بود.

خرید موکت تافتینگ

خرید موکت تافتینگ با قیمت مناسب

قیمت شاخصه ای مهم برای خرید موکت تافتینگ بشمار می آید. زیرا این موضوع تحت تاثیر فاکتورهای مختلف بوده و همواره از نظر خریداران مورد بررسی واقع می شوند. لذا معرفی برندهای خوب موکت تافتینگ مانند پالاز، ظریف و آرتا می تواند به خریداران کمک زیادی کند.

در حال حاضر بازرگانی دانیال در خصوص عرضه انواع موکت تافتینگ با قیمت مناسب فعالیت دارند. پیشنهاد بهترین موکت ها با در نظر گرفتن نوع کاربرد مسئله ای مهم از سوی ما به شمار آماده و همواره خریداران عمده می توانند نیاز خود را بهتر با ما مطرح کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما