موکت دانیال
خانه / کفپوش / کفپوش pvc / خرید اینترنتی کفپوش پی وی سی اداری

خرید اینترنتی کفپوش پی وی سی اداری

کفپوش پی وی سی اداری با طرح های زیبا تولید شده که می توان با توجه به محیط آن را خریداری نمود. این تولیدات دارای طول عمر بالا بوده و فضاهای اداری و تجاری به راحتی قابل نصب و اجراست.

وقتی قصد داریم یک محیط را با زیباترین شکل دیزاین کنیم، بی تردید توجه ویژه به کفپوش آن خواهیم داشت. زیرا این مسئله تاثیر زیادی چیدمان و دیزاین داشته و می توان نقش آن را به خوبی شاهد بود. به همین دلیل با در نظر گرفتن اینکه محیط اداری یا مسکونی بوده، به انتخاب یک کفپوش ایده آل می پردازیم.

با توجه به اینکه بهره گیری از زیباترین کفپوش ها از نظر افراد اهمیت دارد، معمولا بهترین تولیدات موجود در بازار مورد بررسی قرار گرفته و خریداری می شوند. این تولیدات از جهات مختلف مانند طول عمر و دوام اهمیت داشته و همواره بهترین ها خریداری خواهند شد. کفپوش پی وی سی را می توان یک انتخاب ایده آل برای محیط های مختلف دانست.

کفپوش پی وی سی اداری

کفپوش پی وی سی چیست؟

یکی از انواع کفپوش ها که با مواد اولیه پلاستیکی تولید می شود، کفپوش پی وی سی است. این نوع کفپوش با ضخامت ۱٫۵، ۲ و ۳ میل تولید شده و بسیار انعطاف پذیر می باشد. با توجه به اینکه این کفپوش را می توان بر روی سطوح مختلف نصب کرد، از جمله تولیداتی ست که می توان به راحتی آن را مورد استفاده قرار داد.

از دیگر مشخصه های بارز کفپوش پی وی سی می توان موارد زیر را دانست:

  • طرح و رنگ طبیعی
  • زیبایی منحصر به فرد
  • قیمت مناسب
  • هزینه نصب کم
  • قابل نصب در محیط های مختلف
  • ضد آب و قابل شستشو
  • در برابر مواد اسیدی مقاوم است

کفپوش پی وی سی در دو نوع تایلی با عرض ۱۵ و طول ۹۰ سانتی متر و رولی با عرض ۲ متر و طول ۱۲ متر تولید می شود.

کفپوش پی وی سی اداری

جدیدترین مدل کفپوش پی وی سی اداری

کفپوش پی وی سی اداری بیشتر از رنگهاییی انتخاب شده که زیبایی منحصر به فرد داشته و می توان برای دیزاین های رسمی و اداری از آنها بهره گرفت. این رنگ ها به صورت تخصصی انتخاب شده و کاربرد در فضاهای اداری می تواند زیبایی را به همراه داشته باشد.

این موضوع را باید مد نظر داشته که معمولا کفپوش پی وی سی برای محیط های اداری با کیفیت و ضخامت بیشتر انتخاب شده تا طول عمر بیشتری داشته باشند. بخصوص وقتی در این محیط ها میزان تردد زیاد بوده و باید بتوان آنها را شستشو و نظافت کرد.

کفپوش پی وی سی اداری

سایت خرید کفپوش pvc

اما خرید کفپوش pvc با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب نیز مسئله ای مهم است. به این ترتیب خریداران به دنبال راهکارهایی هستند که بتوانند هزینه های خود را کاهش داده و جدیدترین مدل کفپوش pvc را با قیمت مناسب تهیه کنند. در حال حاضر سایت های اینترنتی از جمله بهترین راهکارها برای سفارش کفپوش pvc بوده که توسط مراکز تخصصی مدیریت می شوند.

خرید اینترنتی کفپوش pvc هزینه ها را کاهش داده و می توان در سریع ترین زمان محصول مد نظر خود را از نوع رولی و تایلی خریداری نمود. به این ترتیب هر خریدار می توانند با در نظر گرفتن نیاز خود یک کفپوش باکیفیت و استاندارد را تهیه نماید.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

کفپوش pvc طرح چوب

قیمت انواع کفپوش pvc طرح چوب

کفپوش pvc طرح چوب اغلب با طیف رنگ قهوه ای مورد توجه است. چرا که …

تماس بگیرید