موکت دانیال
خانه / موکت اداری / خرید اینترنتی موکت اداری

خرید اینترنتی موکت اداری

موکت اداری در دو نوع تایل و رول تولید می شود. انتخاب و خرید این دو محصول با توجه به میزان سرمایه و انتظار خریداران انجام شده و می توان برای شناخت بهتر از سایت های اینترنتی کمک گرفت.

موکت اداری

بی تردید یکی از مهمترین دغدغه ها برای یک محیط، انتخاب بهترین کفپوش است. چرا که این موضوع تاثیر زیادی در دیزاین داشته و باید بروزترین تولیدات بکار گرفته شود. این مسئله در عصر حاضر که انواع مختلفی از کفپوش ها تولید و در دسترس قرار گرفته، به دلیل انتخاب بیشتر راحت تر شده است. به طوری که در میان تولیدات مختلف هر خریدار می تواند فرصتی بهتر برای خرید داشته باشد.

موکت یکی از مهمترین و کاربردی ترین انواع کفپوش هاست، که از گذشته تا به امروز در میان مصرف کننده ها جایگاه ویژه ای را بدست آورده است. این تولیدات کاملا استاندارد بوده و خریداران می توانند براساس نیاز و نوع استفاده خود آنها را بکار گیرند.

موکت اداری

انواع موکت از نظر نوع کاربرد

یکی از انواع دسته بندی که برای موکت ها وجود داشته، با توجه به نوع کاربرد آنهاست. این دسته بندی می تواند به خریداران کمک زیادی در انتخاب و مشخص شدن سفارش آنها کند.

یکی از این دسته بندی ها عبارتند از:

  • موکت مسکونی
  • موکت اداری

با توجه به این تعریف، موکت ها از نظر مقاومت، کیفیت و نوع رنگبندی دسته بندی شده و خریداران می توانند انتخاب خود را مشخص کنند. در زیر این دو گروه را معرفی می کنیم.

موکت مسکونی: موکت هایی که مناسب برای محیط خانه بوده و معمولا از مواد اولیه ارزان تر تولید می شوند. موکت تافتینگ پرز بلند، موکت چاپی و سوزنی در این گروه قرار می گیرند.

موکت اداری: موکت هایی که با الیاف مقاوم تر و البته گران تر تولید شده تا طول عمر آنها با توجه به تردد محیط، بالا باشد. موکت های تایل و موکت های رول لوپ را می توان در این دسته قرار داد.

موکت اداری

یک موکت خوب برای محیط اداری و تجاری

محیط های اداری و تجاری از جمله مهمترین محیط ها با توجه به نوع کاربری بوده و باید دارای ظاهر و دیزاینی شیک و زیبا باشند. بعلاوه کفپوش هایی که در این محیط مورد استفاده قرار می گیرد، باید طول عمر بالا داشته و بتوان برای مدت زمان طولانی بدون نیاز به هزینه اضافی از آنها بهره گرفت.

در حال حاضر موکت های اداری و تجاری به صورت تخصصی برای این فضاها تولید شده و می توان با دغدغه کم از آنها بهره گرفت. این موکت ها معمولا از مزایای زیر برخوردار هستند:

  • طول عمر بالا
  • بافت مستحکم و مقاوم
  • شستشوی آسان
  • قابلیت جا به جایی
  • ایجاد ترکیب رنگ و طرح متنوع
  • قابلیت برش و نصب آسان

موکت اداری

موکت اداری و انواع آن

حال به منظور شناخت بهتر انواع موکت اداری به معرفی انواع آن می پردازیم. این موکت ها در حالت کلی در دو نوع رول و تایل تولید می شود. این تنوع کمک زیادی به انتخاب کرده و مصرف کننده ها با در نظر گرفتن محیط خود اقدام به خرید و استفاده از آنها می کنند.

موکت اداری رول: بافت این نوع موکت ها به صورت لوپ بوده و معمولا با عرض ۳ متر تولید می شوند. بهره گیری از لایه نمدی در زیر این موکت ها، کمک زیادی به مقاومت آنها خواهد کرد. معمولا این موکت ها دارای قیمت مناسب بوده و می توان با صرف هزینه کم آنها را تهیه نمود.

موکت اداری تایل: موکت های تایل به صورت پازل هایی با ابعاد مشخص تولید شده و می توان طرح و رنگبندی آن را بهتر فراهم نمود. در تولید موکت تایل از لایه pvc در زیر آن بهره گرفته شده که می تواند کمک زیادی به جلوگیری از رطوبت، صدا و سرما شود. با آنکه از نظر قیمت این نوع موکت گران تر است، اما به دلیل بالا بودن طول عمر و مقاومت، برای محیط های اداری بیشتر توصیه می شود.

موکت اداری

معرفی بیشتر موکت تایل اداری

از آنجا که در معماری امروزی و سبک نوین دیزاین بهره گیری از موکت کمک زیادی به زیبایی می کند، امروزه توجه زیادی به تولید موکت های اداری شده است. به طوری که کشورهای بزرگ پیشرفته مانند انگلیس و آلمان نیز به تولید موکت تایل اهمیت زیادی داده اند.

با توجه به اینکه موکت تایل اداری کمک زیادی به شیک تر و مدرن تر شدن محیط می کند، اغلب دیزاینر ها و طراحان این تولیدات را از بکار می گیرند. این تولیدات برای محیط های اداری به شدت مورد کاربرد بوده و می توان تاثیراتش را بر روی زیبایی و مدرن بودن محیط به خوبی شاهد بود.

موکت اداری

سایت خرید موکت اداری

امروزه سایت هایی در دسترس قرار گرفته که می توان از این طریق نیازهای خود را به راحتی برطرف کرد. به این ترتیب که محصول مد نظر را از شرکت های تخصصی می توان خریداری نمود. این مجموعه ها توانسته اند شرایط فروش خوبی را برای مشتریان خود فراهم کنند.

در حال حاضر خرید موکت اداری از طریق سایت های اینترنتی با سرعت بالا و هزینه کم انجام می شود. به این ترتیب در سالهای اخیر سایت های تخصصی و بزرگ را می توان شاهد بود که در راستای عرضه موکت اداری فعالیت جدی دارند. بازرگانی دانیال با عرضه بهترین و باکیفیت ترین انواع موکت اداری تایلی و رولی شرایط فروش را در شهرهای مختلف به خوبی رقم زده است.

جهت مشاوره و خرید محصولات، با ما در تماس باشید:
بازرگانی دانیال
مدیر فروش خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : daniel.carpet507@gmail.com

مطلب پیشنهادی

موکت اداری تایل

موکت اداری تایل | فروش اینترنتی موکت مدرن

موکت اداری تایل امروزه با متریال درجه یک و استاندارد تولید می شود. زیرا این …

تماس بگیرید