موکت دانیال
خانه / کفپوش / کفپوش pvc / خرید انواع کفپوش پی وی سی زیر نمدی

خرید انواع کفپوش پی وی سی زیر نمدی

کفپوش پی وی سی زیر نمدی یکی از محصولاتی ست که به دلیل داشتن لایه مخصوص نمدی لغزش نداشته و می توان بر روی سطوحی مانند سرامیک و سنگ به راحتی استفاده نمود. این محصول با قیمت مناسب در بازار عرضه شده استانداردهای لازم را دارد.

از مهمترین اهدافی که امروزه کفپوش ها برای محیط های مختلف استفاده می شوند، تغییر در شکل ظاهری آنها و بروز شدن فضاست. به همین دلیل امروزه تقاضا برای این نوع کفپوش افزایش یافته و با انواع مختلف راهی بازار می شود.

کفپوش pvc را می توان در انواع زیر تهیه نمود:

  • کفپوش pvc زیر نمدی
  • کفپوش pvc پشت چسب دار
  • کفپوش pvc ساده

هر یک از این محصولات برای مکانی مناسب بوده و مسلما در هنگام خرید از سوی مصرف کننده ها به نوع آن دقت خواهد شد.

کفپوش پی وی سی زیر نمدی

کاربرد کفپوش های pvc برای محیط های مختلف

دلایل زیادی را می توان بیان کرده که کفپوش pvc قابلیت استفاده در محیط های مختلف را دارد. چرا که این تولیدات در انواع تایلی و رولی تولید شده و مطابق با مکان مورد نظر تهیه و نصب می شوند.

مناسب بودن قیمت کفپوش pvc مسئله ای مهم برای خرید این محصول بوده و سبب شده مصرف کننده ها سعی در استفاده از آن در فضاهای مختلف داشته باشند. برخی از مکان هایی که می توان این کفپوش را بکار گرفت عبارتند:

  • سالن پذیرایی منزل
  • کف آشپزخانه
  • تالارها و رستوران ها
  • فضاهای اداری
  • فروشگاه ها و مجتمع های تجاری
  • نمایشگاه های دائمی و موقت

کفپوش پی وی سی زیر نمدی

روش نصب کفپوش پی وی سی چگونه است؟

همانطور که در بالا اشاره شد، کفپوش پی وی سی در دو نوع تایلی و رولی تولید شده و به بازار عرضه می گردد. لذا نوع نصب آنها نیز متفاوت بوده و معمولا از افراد متخصص برای این موضوع کمک گرفته می شود.

معمولا در نصب کفپوش پی وی سی تایلی از چسب مخصوص استفاده شده تا تمامی قطعات در کنار یکدیگر قرار گرفته و دچار جا به جایی نشوند. اما کفپوش پی وی سی رولی در برخی از مدل ها نیازی به چسب نداشته و در محل مورد نظر ثابت می ماند. دقت به زیر کار قبل از نصب کفپوش پی وی سی مسئله ای مهم بوده و ترجیحا باید از سطوح صاف مانند سنگ، سرامیک و مزاییک باید استفاده شود.

کفپوش پی وی سی زیر نمدی

انواع کفپوش پی وی سی زیر نمدی طرح دار

کفپوش پی وی سی زیر نمدی همانطور که از نام آن مشخص است، از لایه نمدی بهره گرفته که کمک زیادی به جلوگیری از لغزش آن می کند. این مدل از نوع رولی بوده و بیشتر در مکان ها و فضاهای اداری مورد استفاده قرار می گیرند.

دارا بودن طرح های متنوع کفپوش پی وی سی زیر نمدی به خریداران این اجازه را می دهد تا بتوانند محصولاتی بهتر را تهیه نموده و با توجه به نیاز خود از آنها بهره گیرند. این نوع کفپوش معمولا دارای ضخامت بیشتر بوده و به راحتی قابل شستشو است.

کفپوش پی وی سی زیر نمدی

مرکز خرید کفپوش pvc

اطمینان از کیفیت کفپوش pvc از دیدگاه خریداران، موضوعی مهم است. به همین دلیل باید از مراکزی کمک بگیرند که شرایط خرید خوبی را برای مشتریان خود فراهم کرده اند. این مجموعه ها همواره قیمت مشخصی از محصول را اعلام نموده و مشتریان مختلف آنها را براساس نیاز خود تهیه خواهند کرد.

فروش کفپوش pvc به صورت اینترنتی نیز دسترسی را برای خریداران راحت تر نموده و می توانند از این طریق با مجموعه های بزرگ و شناخته شده ارتباط گیرند. با توجه به اینکه در سالهای اخیر شرکت های مختلف از این طریق ارائه محصول می دهند، بسیاری از متقاضیان از سراسر کشور می توانند نیاز خود را راحت تر رفع نمایند.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش خانم زمانی: 0912 067 7054
 رایانامه
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

عرضه کفپوش pvc ارزان قیمت

عرضه کفپوش pvc ارزان قیمت

کفپوش pvc ارزان قیمت برای بسیاری از مصرف کننده ها جالب توجه بوده و سعی …

تماس بگیرید