موکت دانیال
خانه / موکت چاپی / انواع موکت اتاق | قیمت روز موکت چاپی

انواع موکت اتاق | قیمت روز موکت چاپی

انواع موکت اتاق از نوع چاپی با طرح های زیبا و مدرن تولید می شوند. این تولیدات را می توان به صورت مستقیم از سایت های اینترنتی خریداری نموده و قیمت روز آنها را در دسترس داشت.

انواع موکت اتاق

انتخاب موکت برای اتاق خواب

موکت ها از جمله مهمترین تولیداتی هستند که به منظور استفاده در کف مکان های مختلف تولید شده و استانداردهای کافی در خصوص آنها رعایت می شود. این تولیدات به منظور استفاده در زیر فرش یا اینکه به صورت مستقل تهیه شده و می توان برای مکان های مختلف از آنها بهره گرفت.

اتاق خواب یکی از بهترین مکان ها برای استفاده موکت بوده که سبب ایجاد فضایی یکنواخت و زیبا خواهد شد. بخصوص وقتی با شرایط مطلوب سازگار بوده و بتوان زیبایی را در آنها به خوبی شاهد بود. از این رو موکت اتاق خواب با طرح های متنوع مانند موارد زیر تولید می شود:

  • طرح کودک
  • طرح پارکتی
  • طرح فصل ها
  • طرح های انتزاعی
  • طرح گل

انواع موکت اتاق

انواع موکت اتاق از نوع چاپی

امروزه بسیاری از افراد را می توان دید که براساس انتظار و نیاز خود انواع موکت چاپی را انتخاب و خریداری خواهند کرد. این افراد می توانند سفارشات خود را از مدل های موجود در بازار انتخاب نموده و خرید بهتری داشته باشند.

موکت اتاق که از نوع چاپی انتخاب می شود، به راحتی قابل نظافت بوده و می توان از مزایای مختلف آن نهایت استفاده را برد. این موکت ها به صورت حرفه ای و با بهره گیری از دستگاه های تخصصی تولید شده و از ثبات طرح و رنگ برخوردار می باشند. از این رو افراد زیادی را می توان دید که آنها را مورد استفاده قرار می دهند.

انواع موکت اتاق

قیمت عمده موکت چاپی

در حال حاضر مراکز فروش موکت چاپی تولیداتی را به بازار عرضه نموده که تمامی مزیت های موجود در آن را به خوبی می شناسند. این موکت ها که دارای زیری نمدی هستند، طول عمر زیادی داشته و به راحتی می توان آنها را شستشو نمود.

قیمت عمه موکت را عرضه کننده های مختلف در بازار اعلام می دارند. این مراکز فروش بی واسطه را مد نظر قرار داده و محصولات خود را به مراکز تخصصی معرفی می کنند. در این صورت متقاضیان راحت تر سفارشات خود را مشخص نموده و برای رفع آن اقدام خواهند کرد.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

خرید موکت تشریفاتی

خرید موکت تشریفاتی | بهترین نوع موکت چاپی

خرید موکت تشریفاتی چاپی برای بسیاری از افراد جالب توجه است. به همین دلیل همواره …

تماس بگیرید